środa, 26 lipca 2017 r.  Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Wiadomości z tagiem Stanek  RSS
Stanek chwali się teledyskiem: "Zrobiłem performance uliczny. Przytulałem przygodnych ludzi!"

Dodano: 23.07.2017 11:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Leszek Stanek od kilku miesięcy intensywnie walczy o swoją muzyczną przyszłość. Niedawno odbyła się premiera singla oraz jego najnowszego wideoklipu pt. In Blue. Stanek pracuje nad kolejnymi singlami ze swojej autorskiej płyty. Już jesienią ma się ukazać pierwszy kawałek śpiewany w języku polskim. Stanek sam pisze teksty do swoich piosenek i komponuje muzykę. Sam pisze również scenariusze wideoklipów, które promują kolejne piosenki. Tak wspomina pracę nad poprzednimi klipami:Przy Give Me a Hug zrobiłem performance uliczny, wziąłem dwie kamery i przytulałem przygodnych ludzi, powstał z tego bardzo fajny materiał. Podobnie było z In Blue, kiedy zrobiłem spektakl parateatralny, który Roman Przylipiak przetłumaczył mi na język filmu. Mam nadzieję, że już jesienią uda mi się pokazać kolejny utwór, będzie to prawdopodobnie pierwszy singiel po polsku, Jesteś, do którego mam już pomysł na wideoklip. Zrobi muzyczną karierę?

Źródło: wp.tv

Małgorzata Rozenek oraz ciężarna celebrytka w podobnych kreacjach!

Dodano: 17.06.2017 17:12 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Która prezentuje się lepiej? Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec w podobnych kreacjach. Która piękniejsza? Jeszcze nie tak dawno Małgorzata Rozenek na premierze teledysku Leszka Stanka zaprezentowała się w pięknej letniej kreacji marki Bizu. Niektóre tabloidy spekulowały wówczas, że gwiazda TVN specjalnie ubrała taką sukienkę, aby podsycić plotki o rzekomej jej ciąży. Małgorzata Rozenek w letniej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Stanek o swojej pierwszej "ściance": To traumatyczne. Wszystko mi drżało"

Dodano: 13.06.2017 16:12 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek w Warszawie odbył się pokaz Macieja Zienia, projektanta kochanego przez gwiazdy. I tym razem celebrytki nie zawiodły, tłumnie przybywając na prezentację jego nowej kolekcji. Na imprezie spotkaliśmy Leszka Stanka, który zdradził co czuł, gdy pierwszy raz pozował fotoreporterom.

Źródło: wp.tv

Stanek o Melanii Trump: "Jest wystudiowana, wyreżyserowana"

Dodano: 13.06.2017 16:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek w Warszawie odbył się pokaz Macieja Zienia, projektanta kochanego przez gwiazdy. I tym razem celebrytki nie zawiodły, tłumnie przybywając na prezentację jego nowej kolekcji. Motywem przewodnim był styl na miarę Pierwszej Damy. Co o żonach prezydentów sądzi Leszek Stanek?

Źródło: wp.tv

Czy gwiazdy płacą abonament telewizyjny? Gojdź, Rozenek, Stanek i inni odpowiadają!

Dodano: 13.06.2017 15:37 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Czy gwiazdy mają w domu telewizor i czy płacą abonament RTV? Postanowiliśmy je o to zapytać! Zobaczcie, co powiedzieli nam Krzysztof Gojdź, Leszek Stanek, państwo Majdanowie i inni. Będziecie zaskoczeni!

Źródło: wp.tv

Lis zachwycona Stankiem. Co sądzi o jego śpiewaniu?

Dodano: 07.06.2017 21:35 | 14 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek w Warszawie odbyła się premiera nowego teledysku Leszka Stanka, połączona z recitalem artysty. By obejrzeć na scenie kolegę z "Azja Express" przyszły między innymi Hanna Lis i Małgorzata Rozenek. Zobaczcie, co o muzyce Stanka ma do powiedzenia Hanna Lis.

Źródło: wp.tv

Stanek o przygotowaniach do recitalu: "Straciłem 5 kilo, nie miałem czasu na jedzenie"

Dodano: 07.06.2017 20:36 | 14 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek w Warszawie odbyła się premiera nowego teledysku Leszka Stanka, połączona z recitalem artysty. By obejrzeć na scenie kolegę z "Azja Express" przyszły między innymi Hanna Lis i Małgorzata Rozenek. Zobaczice, co Leszek powiedział nam o przygotowaniach do tak ważnego dnia.

Źródło: wp.tv

Leszek Stanek przekonuje: "Nikt mnie z Facebooka nie wykasował. Sodówka mi nie odwaliła!"

Dodano: 07.06.2017 8:58 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Leszek Stanek stał się znany dzięki udziałowi w serialu TVP2 Tancerze, w którym przez dwa lata wcielał się w postać Kuby Krzysztonia. Ogromną popularność przyniosła mu jednak dopiero zeszłoroczna edycja Azja Express. Stanek zapewnia jednak, że nie czuje się gwiazdą. Przekonuje również o tym, iż popularność raczej nie uderzyła mu do głowy. Jestem osobą  publiczną, poniekąd rozpoznawalną. Natomiast gwiazdy są na firmamencie niebieskim i niech tam pozostaną. Jeszcze mnie nikt nie wykasował z Facebooka, więc chyba sodówka mi nie odwaliła. Nie odwaliła, zgadzacie się?

Źródło: wp.tv

Małgorzata Rozenek w letniej sukience popularnej marki na imprezie

Dodano: 07.06.2017 8:00 | 16 odsłon | 1 komentarzy


Ładnemu we wszystkim ładnie Małgorzata Rozenek na premierze teledysku Leszka Stanka Dzięki udziałowi w Azja Express Leszek Stanek stał się jedną z najbardziej lubianych postaci polskiego show-biznesu. Tancerz, aktor, prezenter postanowił wykorzystać swoje pięć minut i wydał płytę, o której od dawna marzył. Gwiazdy na premierze teledysku Leszka Stanka: Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Julia Wróblewska, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Gwiazdy na premierze teledysku Leszka Stanka: Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Julia Wróblewska, Roma Gąsiorowska, Katarzyna Wołejnio

Dodano: 07.06.2017 6:15 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Kto przyszedł zobaczyć teledysk do "In Blue" Gwiazdy na koncercie Leszka Stanka Uczestnik programu "Azja Express", Leszek Stanek, właśnie nagrał teledysk do swojego singla "In Blue", przy którym współpracował z Romą Gąsiorowską i jej fundacją W!Arte. Na jego premierze połączonej z koncertem pojawiła się plejada zaprzyjaźnionych z wokalistą gwiazd. Wśród nich m.in.: Łukasz Jemioł, Antek Smykiewicz, Hanna Lis, Julia [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone