sobota, 23 września 2017 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Stramowski  RSS
Piotr Stramowski pochwalił się fotą z amerykańskim gwiazdorem! Który z nich jest przystojniejszy?

Dodano: 10.09.2017 21:18 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Ale światowo! Piotr Stramowski i Jared Leto Jared Leto - amerykański aktor i reżyser filmowy, model, wokalista i gitarzysta zespołu 30 Seconds to Mars, laureat nagrody Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Witaj w klubie. Znajomością z gwiazdorem pochwalił się na swoim profilu Piotr Stramowski! Na udostępnionym przez polskiego aktora zdjęciu, towarzyszył im też [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Piotr Stramowski podzielił się gorącym zdjęciem ze swoją ukochaną! Prawie jak scena z filmu

Dodano: 09.09.2017 15:26 | 6 odsłon | 0 komentarzy


"Co ja bym dała żeby kiedyś..." Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w zmysłowej sesji Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski należą do grona najładniejszych i najbardziej zakochanych w sobie par polskiego show-biznesu. On skoczyłby za nią w ogień, ona świata poza nim nie widzi. Nie da się ukryć, że uczucie, które ich łączy, jest zupełnie autentyczne. [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Stramowski i Warnke randkują wpatrzeni w telefony

Dodano: 01.09.2017 10:53 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke od momentu ślubu są niemal nierozłączni. Często można ich spotkać na wspólnych spacerach i wyjściach do restauracji. Para często bywa też na warszawskim Placu Zbawiciela.

Źródło: wp.tv

"Narzeczony na niby". Julia Kamińska i Piotr Stramowski parą w nowej komedii romantycznej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.08.2017 3:54 | 10 odsłon | 0 komentarzy

"Narzeczony na niby" to komedia romantyczna w reżyserii Bartka Prokopowicza. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego, Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Ewę Kasprzyk, Andrzeja Grabowskiego i Janusza Chabiora.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Piotr Stramowski pije zupę z talerza w restauracji

Dodano: 11.08.2017 9:22 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Rok temu Piotr Stramowski ożenił się z Katarzyną Warnke. Od momentu ślubu są niemal nierozłączni. Często można ich spotkać na wspólnych spacerach i wyjściach do restauracji. Ostatnio wybrali się na obiad. Wygląda na to, że Piotr był bardzo głodny, bo… skończył posiłek pijąc zupę z talerza. Po posiłku odjechali na rowerach. Średnio przejęli się tym, że przejeżdżają przez ulicę na czerwonym świetle. Zobaczcie.  

Źródło: wp.tv

Stramowski zagra w komedii. "Dopiero się rozkręcam. Fajnie, że jest w czym grać"

Dodano: 04.08.2017 10:27 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Jak na razie Piotr musi zadowolić się rolami w polskich produkcjach. Niedługo do kin wchodzi kolejny film Patryka Vegi, w którym jedną z głównych ról zagrał 29-latek. W rozmowie z portalem PrzeAmibtni, aktor zapowiedział, że zagra w komedii Bartka Prokopowicza. Dodał, że nie narzeka na brak propozycji i cieszy się, że ma w czym grać.

Źródło: wp.tv

Stamowski i Warnke marzą o karierze w USA. "Chcemy tam zagrać"

Dodano: 02.08.2017 9:47 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Już kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że Piotr Stramowski po sukcesie i sławie, jaką przyniosła mu rola w Pitbullu  Patryka Vegi, zamarzył o karierze w USA. Przeciwna miała być temu Kasia Warnke, która wtedy "nie wyobrażała sobie opuszczenia Polski". Wygląda jednak na to, że Piotr ma dar przekonywania i jego żona nieco się ugięła. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznał, że próbują swoich aktorskich sił w Ameryce i walczą o role. Zależy, co nam los zgotuje. W związku z tym, że tam jeździmy, chcemy tam też zagrać. Coraz bliżej tych planów. To jest taka loteria, nigdy nie wiesz. Poznaliśmy jakieś osoby, są rozmowy, jest zainteresowanie, ale póki się nie wejdzie na plan, to wolimy o tym nie rozmawiać.

Część gwiazd chciała pieniędzy za udział w meczu Gortata. "To przekroczenie granicy"

Dodano: 01.08.2017 11:33 | 12 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę odbyła się charytatywna impreza organizowana przez Marcina Gortata. Koszykarz postanowił zwieńczyć swoje dotychczasowe starania w imprezie pod hasłem Gortat Team vs. Wojsko Polskie. W charytatywnym meczu wzięło udział spore grono gwiazd m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Piotr Stramowski, Ula Radwańska i Jerzy Dudek. Okazuje się jednak, że nie wszyscy przyłączyli się do incjatywy Gortata. Niektórzy żądali od sportowca… pieniędzy za wzięcie udziału w meczu. Piotr Stramowski w rozmowie z www.przeAmbitni.pl nie zostawia na nich suchej nitki.To przekroczenie pewnej granicy. Byłem w szoku, to jest bardzo słabe. Nie znam nazwisk i chyba wolałbym nie poznawać.

Piotr Stramowski w OSTRYCH słowach o hejterach Kasi Warnke!

Dodano: 31.07.2017 15:04 | 9 odsłon | 0 komentarzy

"Mam żal d*py..."

Źródło: www.kozaczek.pl

"Narzeczony na niby" - nowy film Bartka Prokopowicza. Zagrają Piotr Stramowski i Julia Kamińska

Dodano: 26.07.2017 19:37 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyły zdjęcia do nowej komedii romantycznej "Narzeczony na niby" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety") i Julię Kamińską ("Brzydula").

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone