środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Sztuka  RSS
Znamy polskiego kandydata do Oscara 2018!

Dodano: 09.09.2017 15:53 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Komisja była jednogłośna "Pokot" Agnieszki Holland kandydatem do Oscara Cudowne wieści ze świata filmu. Agnieszka Holland, legendarna polska reżyserka i jej najnowsze dzieło, Pokot, zostali wybrani przez specjalną komisję i zostali polskim kandydatem do Oscarów 2018! Gwiazdy na premierze filmu "Pokot": Agnieszka Holland, Weronika Rosati, Katarzyna Herman, Grażyna Torbicka, Kamilla Baar Oświadczenie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Maria Nurowska ostro krytykuje pierwszą premierę sezonu w Teatrze Telewizji. „Ma do tego prawo, jak każdy widz”

Dodano: 08.09.2017 20:45 | 9 odsłon | 0 komentarzy

- Sztuka była beznadziejna, nudna. Aktorka nie poradziła sobie z rolą, jeszcze ją zwulgaryzowała. Sztuka jest okropnym kiczem, miesza fakty, przeinacza - tak pisarka, Maria Nurowska, podsumowała najnowszą premierę Teatru Telewizji TVP - „Wojna - moja miłość” i grająca w niej główną rolę Małgorzatę Kożuchowską. - Nie będziemy tego komentowali - odpowiada dla Wirtualnemedia.pl Ewa Millies-Lacroix, szefowa Teatru Telewizji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Varda, Sutherland, Burnett i Roizman z honorowymi Oscarami

Dodano: 07.09.2017 15:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Belgijska reżyserka Agnes Varda, kanadyjski aktor Donald Sutherland, amerykański reżyser i scenarzysta Charles Burnett i amerykański operator filmowy Owen Roizman zostali tegorocznymi laureatami honorowych Oscarów - poinformowała amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej (AMPAS).

Źródło: www.tvn24.pl

Maria Nurowska ostro zaatakowała Małgorzatę Kożuchowską. Padły niecenzuralne słowa

Dodano: 07.09.2017 8:48 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W spektaklu telewizyjnym "Wojna, moja miłość" Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w rolę słynnej agentki Krystyny Skarbek. Jej kreacja spotkała się z ogromną krytyką ze strony Marii Nurowskiej. Pisarka jest autorką książki o Skarbek. "Sztuka jest okropnym kiczem, miesza fakty, przeinacza. Po ekranie snuje się kur*iszon, którego się po prostu nie lubi" - denerwuje się pisarka.

Źródło: rss.dziennik.pl

Pieniądze z Brukseli popłyną na ratowanie polskich filmów. Jest decyzja

Dodano: 05.09.2017 21:16 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 78 milionów złotych - taką sumę na ratowanie polskich filmów w najbliższych latach przeznaczy Polski Instytut Sztuki Filmowej. Wszystko za sprawą dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, które udało się pozyskać na digitalizację i rekonstrukcję zasobów polskiej kinematografii.

Tagi: Polsat, Sztuka
Źródło: tvn24bis.pl

Znana polska aktorka miała wypadek za granicą! To musiało boleć

Dodano: 31.08.2017 16:10 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Cała jest poobijana i zakrwawiona Julia Wasilewska miała wypadek Justyna Wasilewska to młoda aktorka znana z produkcji takich jak Hotel 52, Małe Stłuczki czy ostatnio Sztuka Kochania, Historia Michaliny Wisłockiej, za którą to rolę dostałą wiele pochwał. Młoda aktorka urodziła się we Wrocławiu w 1985 roku. W 2009 roku skończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Po [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Sztuka kochania" i seriale o superbohaterach. Sprawdź, co nowego w DO ZOBACZENIA! [WIDEO]

Dodano: 10.08.2017 17:13 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W 23. odcinku programu "Do zobaczenia" sprawdzamy, jakie nowe filmy i seriale są DO ZOBACZENIA w sierpniu - na vod i w kinie. Oto szczegóły!

Tagi: Sztuka
Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone