środa, 26 lipca 2017 r.  Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Wiadomości z tagiem Sztuka  RSS
"Narzeczony na niby". "Pitbull" i "Brzydula" w nowym filmie autora "Chemii" [ZDJĘCIA]

Dodano: 26.07.2017 13:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyły zdjęcia do nowej komedii romantycznej „Narzeczony na niby” w reżyserii Bartka Prokopowicza. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Julię Kamińską („Brzydula”), Sonię Bohosiewicz („Po prostu przyjaźń”), Piotra Adamczyka („Sztuka kochania”), Tomasza Karolaka („Listy do M. 3”), Mikołaja Roznerskiego („7 rzeczy, których nie wiesz o facetach”), Barbarę Kurdej-Szatan ( „Wkręceni 2”), Dorotę Kolak ( „Sztuka kochania”), Ewę Kasprzyk ( „Przyjaciółki”), Andrzeja Grabowskiego („Pitbull. Nowe porządki”) i Janusza Chabiora („Botoks”).

Źródło: www.telemagazyn.pl

Program TV na sobotę, 22.07.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Dodano: 22.07.2017 1:59 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Co obejrzeć w sobotę, 22 lipca w telewizji? W programie TV na sobotę m.in. "27 sukienek", "Gdzie jest Nemo?", "22 Jump Street" i "Sztuka kochania"! Sprawdź program TV na 22 lipca 2017!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Hołd dla Wojciecha Młynarskiego na Dwóch Brzegach

Dodano: 11.07.2017 17:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Koncertem Jana Młynarskiego i Gaby Kulki oraz światową premierą filmu "Młynarski. Piosenka finałowa" organizatorzy Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi złożą hołd zmarłemu w marcu Wojciechowi Młynarskiemu. Festiwal potrwa od 29 lipca do 6 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

Źródło: www.tvn24.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy publicznie w ciąży! Widać już zaokrąglony brzuszek!

Dodano: 25.06.2017 10:15 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Towarzyszyła mężowi podczas premiery w Teatrze Kwadrat Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy pokazała się w ciąży Dziś w Teatrze Kwadrat odbyła się premiera komedii Otwarcie sezonu . Sztuka opowiada o prywatnym życiu gwiazd w całej pikantnej okazałości. Na scenie zderzyły się znakomite aktorskie osobowości: Ewa Kasprzyk, Kamil Kula, Marcin Piętowski oraz gościnnie występujący Daniel [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska pierwszy raz pokazała duży zaokrąglony brzuszek na salonach! Wyglądała przepięknie!

Dodano: 24.06.2017 23:17 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Pierwsze wyjście ciężarnej gwiazdy i od razu wielkie "Wow" Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy pokazała się w ciąży Dziś w Teatrze Kwadrat odbyła się premiera komedii Otwarcie sezonu . Sztuka opowiada o prywatnym życiu gwiazd w całej pikantnej okazałości. Na scenie zderzyły się znakomite aktorskie osobowości: Ewa Kasprzyk, Kamil Kula, Marcin Piętowski oraz gościnnie [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Telewizja Puls przejmuje po TVP transmisję Mazurskiej Noc Kabaretowej

Dodano: 22.06.2017 20:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczna Mazurska Noc Kabaretowa będzie transmitowana w Telewizji Puls. Impreza, organizowana przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej „PAKA”, odbędzie się 8 lipca.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Eryk Lubos oświadczył się swojej ukochanej. Czas na kolejny poważny krok: „Zamierzają spełnić swoje marzenie..”

Dodano: 22.06.2017 10:59 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Jest zakochany po uszy i... Eryk Lubos planuje rodzinę z nową partnerką Eryk Lubos, do którego po roli w Sztuce Kochania kobiety ustawiają się w długim rzędzie, oficjalnie nie jest już dostępny "na rynku". Aktor oświadczył się swojej ukochanej, którą poznał na planie filmu i usłyszał pozytywną odpowiedź! To nie koniec dobrych wieści - jak [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Michael Haneke i Andrzej Seweryn bohaterami retrospektyw na Dwóch Brzegach

Dodano: 19.06.2017 15:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W programie Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i w Janowcu tradycyjnie znalazły się przeglądy retrospektywne. W tym roku festiwalowa publiczność zobaczy filmy Michaela Hanekego oraz największe role Andrzeja Seweryna.

Źródło: www.tvn24.pl

Michael Haneke i Andrzej Seweryn bohaterami retrospektyw na Dwóch Brzegach

Dodano: 19.06.2017 15:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W programie Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i w Janowcu tradycyjnie znalazły się przeglądy retrospektywne. W tym roku festiwalowa publiczność zobaczy filmy Michaela Hanekego oraz największe role Andrzeja Seweryna.

Źródło: www.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone