sobota, 27 maja 2017 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Szybcy  RSS
Niezwykły muzyczny hołd ofiarom ataku w Manchesterze

Dodano: 26.05.2017 8:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Hołd ofiarom zamachu w Manchesterze, w którym zginęły 22 osoby, oddaje cała Wielka Brytania. Ich pamięć uczczono nie tylko jednak chwilą ciszy, ale też muzyką. W Manchesterze pewna kobieta, zaczęła śpiewać piosenkę zespołu Oasis. Szybko dołączyły do niej kolejne osoby. Materiał programu "24 Godziny".

Tagi: Wielka, Szybcy
Źródło: tvn24bis.pl

Rzeźniczak o "WAGs": "Kiedyś partnerki piłkarzy też były znane. Tylko nie były dostępne"

Dodano: 19.05.2017 13:14 | 6 odsłon | 0 komentarzy

O Edycie Zając-Rzeźniczak zrobiło się głośno głównie dzięki małżeństwu z piłkarzem Legii Warszawa, Jakubem Rzeźniczakiem. Szybko stała się jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Zdając sobie sprawę z negatywnego wizerunku partnerek piłkarzy w polskich mediach, próbowała bronić siebie i koleżanek. Zapewniała, że  wiele z nich jest inteligentnymi kobietami, które spełniają się zawodowo.Jakub Rzeźniczak tłumaczy, że zainteresowanie WAGs to zasługa internetu i telewizji.Żyjemy w dobie internetu i telewizji. Informacje krążą i w ułamku sekundy możemy się wszystkiego dowiedzieć. Kiedyś nie było to tak dostępne. Teraz mamy wszystkie żony na wyciągnięcie ręki. Kiedyś te żony też były znane, tylko nie tak dostępne. Polscy piłkarze zachodzą daleko, wiec ludzi ciekawi życie prywatne, wiec też partnerki - dodała Edyta.

Źródło: wp.tv

Mąż do Edyty Zając-Rzeźniczak: „Jeśli nie skorzystasz to będziesz żałować”. Wiedział, co mówi

Dodano: 19.05.2017 8:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Prywatna rozmowa pary Viva! z Edytą Zając-Rzeźniczak o Agencie W najnowszym numerze magazynu Viva! pojawił się obszerny wywiad z Edytą Zając-Rzeźniczak, piękną modelką, prywatnie żoną kapitana Legii Jakuba Rzeźniczaka. Gdy Edyta zdecydowała się na udział w programie Agent Gwiazdy, od razu przypięto jej łatkę ładnej, ale niesympatycznej. Szybko jednak ta opinia została zweryfikowana, zarówno przez [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kukulska w TVN-ie: "Trzecie dziecko jest taką szczepionką. Czuję taką pełnię, jest szczęście!"

Dodano: 09.05.2017 10:23 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Natalia Kukulska na początku stycznia została po raz trzeci mamą. Szybko jednak wróciła do pracy i w połowie lutego dała pierwszy występ w ramach nowej trasy koncertowej. Kukulska ma też w planach nagranie nowego albumu, który obecnie promuje. Z tej okazji pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała nie tylko o życiu zawodowym. Przyznała, że dzięki trzeciemu dziecku w końcu czuje się spełniona.Mam dobry czas i dobrą aurę, czuję taką pełnię, jest szczęście. Coś w tym jest, że trzecie dziecko jest taką szczepionką. Patrząc w oczy mojej córki, jestem w takim momencie w życiu, że czuję taką pełnię. Jest szczęście, wiec ono jest też we mnie. Gdy moje dzieci nie są zapracowane szkołą, to bardzo chętnie pomagają w opiece nad córką. Syn już mnie przerósł, córka już też mnie prawie przerasta.

Źródło: wp.tv

Świadectwo nawrócenia byłej żony Wiśniewskiego: ci, którzy idą za Bogiem, są jego dziećmi

Dodano: 04.05.2017 12:22 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Anna Świątczak po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim zniknęła z mediów. Wiadomo było tylko tyle, że założyła zespół i wyszła ponownie za mąż za muzyka, Michała Żeńcę. Zrobiło się o niej ponosnid głośno dwa lata temu, kiedy to wystąpiła w wideo, na którym ze łzami w oczach zadeklarowała swoją wiarę. Szybko okazało się, że była wokalistka Ich Troje wstąpiła Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego, tego samego, w którym nawróciła się Frytka.Przy okazji promocji jubileuszowej trasy koncertowej Ich Troje, Anna Świątczak znów pokazała się publicznie. Agnieszce Jastrzębskiej z Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej wierze. Była żona Wiśniewskiego chwali się, że dzięki niej… stała się córką króla. Córka króla, taki wisiorek dostałam niedawno po koncercie od znajomego, to cześć mojego życia. Tak jak jest w Biblii napisane, ci, którzy idą za Bogiem, są jego dziećmi, wiec jestem córką króla. Z chęcią o tym opowiadam. Co myślicie o takich publicznych deklaracjach wiary?

Źródło: wp.tv

Tomasz Kot po angielsku i następca Hitchcocka. Zobacz, co słychać w kulturze

Dodano: 22.04.2017 16:24 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Skąd bierze się popularność serii "Szybcy i wściekli"? Czy Asghar Farhadi to nowy Hitchcock? Jak poradził sobie Tomasz Kot z językiem angielskim w filmie "Bikini Blue? Na te pytania odpowiadała Ewelina Woźnica z TVN24.

Źródło: tvn24bis.pl

"Szybcy i wściekli 8". Mokry sen Amerykanów, czyli Make America Great Again! [RECENZJA]

Dodano: 21.04.2017 7:22 | 11 odsłon | 1 komentarzy

„Szybcy i wściekli 8” wyglądają trochę jak mokry sen Amerykanów; podczas gdy Donald Trump naprawdę pręży muskuły przed Rosjanami w Syrii oraz Koreą Północną, w filmie F. Gary’ego Graya patrzymy z politowaniem na bezbronnych Rosjan, którzy tracą „atomową walizkę”, a do tego ekipa pod wodzą Luke’a Hobbsa (Dwayne Johnson) walczy z rosyjskojęzycznymi separatystami. A co? Nie wolno? Make America Great Again!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Geniusz" w TV oraz "Szybcy i wściekli 8" i Tomasz Kot w kinie. Co jest DO ZOBACZENIA? [WIDEO]

Dodano: 20.04.2017 16:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W 7. odcinku programu "Do zobaczenia" zapowiadamy serialową premierę o jednym z najmądrzejszych ludzi w historii oraz powrót "Szybkich i wściekłych" do kin. Co jeszcze jest DO ZOBACZENIA w nadchodzących dniach? Sprawdź szczegóły!

Tagi: Szybcy
Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone