poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem TVN Style  RSS
TVN Style rezygnuje z „Bez planu”. Hanna Lis: był pieruńsko drogi

Dodano: 10.08.2017 20:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższym czasie nie powstanie trzeci sezon programu „Bez planu” w TVN Style - poinformowała jego autorka Hanna Lis. Uzasadniła, że produkcja programu okazała się droga dla stacji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Karolina Korwin-Piotrowska: Niektórzy wysłali mnie na bezrobocie. A ja cały czas mówiłam, że jeszcze się zadzieje

Dodano: 09.08.2017 23:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarka wraca na antenę z dwoma nowymi programami. Na początku sierpnia w TVN Fabuła zadebiutował cotygodniowy magazyn „DKF”, w którym dziennikarka rozmawia z ludźmi kina o ich pracy. Na przełomie września i października na antenie TVN Style pojawi się natomiast magazyn „#Sława” – jego tematem będzie popkultura. Gwiazda zapewnia jednak, że program ten nie będzie wzorowany na „Maglu towarzyskim”.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Korwin-Piotrowska: Niektórzy wysłali mnie na bezrobocie. A ja cały czas mówiłam, że jeszcze się zadzieje

Dodano: 04.08.2017 20:29 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarka wraca na antenę z dwoma nowymi programami. Na początku sierpnia w TVN Fabuła zadebiutował cotygodniowy magazyn "DKF", w którym dziennikarka rozmawia z ludźmi kina o ich pracy. Na przełomie września i października na antenie TVN Style pojawi się natomiast magazyn "#Sława" – jego tematem będzie popkultura. Gwiazda zapewnia jednak, że program ten nie będzie wzorowany na "Maglu towarzyskim".

Źródło: rss.dziennik.pl

7 nowości jesienią w TVN Style. Korwin-Piotrowska, Bosacka i Nowak-Ibisz z kolejnymi programami

Dodano: 03.08.2017 20:55 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią na antenie TVN Style pojawi się siedem nowych programów, w tym „Pojedynek na modę” Anny Lucińskiej, „#Sława” Karoliny Korwin-Piotrowskiej i „Gwiazdy od kuchni” Katarzyny Bosackiej. Stacja przygotowała także film dokumentalny „Odbite z rąk Świetlistego Szlaku” z udziałem Anity Werner. - Nasze gwiazdy chcą się rozwijać i mają świetne pomysły, dlatego dajemy im szansę na realizację przy innych formach - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Na antenę TVN Style wraca hitowy program! Z nowymi prowadzącymi!

Dodano: 02.08.2017 6:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Drugi sezon już w jesiennej ramówce! Beauty Ekspert 2 w TVN Style Beauty ekspert zadebiutował w TVN Style wiosną br. W programie vlogerka Magdalena Kanoniak (Radzka) oraz kosmetyczka Anna Orłowska proponowały jak w warunkach domowych dbać o urodę, testowały wybrane gadżety oraz prezentowały nowe kosmetyki. Okazuje się, ze program wraca, ale w nieco nowej formie [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Karolina Korwin-Piotrowska z nowym programem „#Sława” w TVN Style. „O popkulturze, która wpływa na ideały piękna”

Dodano: 01.08.2017 20:48 | 6 odsłon | 0 komentarzy

We wrześniu stacja TVN Style wprowadzi do ramówki nowy program „#Sława”, w którym dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska przyjrzy się zjawiskom i fenomenom związanym z showbiznesem - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Będziemy zastanawiać się jak popkultura wpływa na nasze ideały piękna i wzory, które mamy wdrukowywane w głowę - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Karolina Korwin-Piotrowska.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Beauty ekspert” wraca do TVN Style. Ula Chincz i Lidia Piechota nowymi prowadzącymi

Dodano: 01.08.2017 20:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W jesiennej ramówce TVN Style znajdzie się drugi sezon programu o urodzie, kosmetykach i gadżetach „Beauty ekspert”. Magazyn poprowadzą jednak Ula Chincz i Lidia Piechota - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Katarzyna Bosacka skrytykowała Roberta Lewandowskiego: „Naprawdę wstyd”. Internauci oburzeni

Dodano: 01.08.2017 11:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Gwiazda TVN Style ma zastrzeżenia, fani ripostują Katarzyna Bosacka skrytykowała Roberta Lewandowskiego Robert Lewandowski cieszy się na tyle ogromną sympatią ze strony kibiców, że niemal każda marka chciałaby czerpać z jego pozytywnego wizerunku. Piłkarz wystąpił dotychczas w kampaniach kosmetyków, telefonów komórkowych, marek odzieżowych czy żywieniowych. Jedna z reklam nie przypadła do gustu Katarzynie Bosackiej, która [...]

Karolina Korwin Piotrowska z drugim programem w jesiennej ramówce TVN!

Dodano: 01.08.2017 10:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


To będzie jej czas! Program #SŁAWA Karoliny Korwin Piotrowskiej Program #Sława zadebiutuje w TVN Style we wrześniu i będzie jedną z nowości jesiennej ramówki stacji. W nowym show Karolina Korwin Piotrowska przeanalizuje co wpływa na popularność celebrytów, dziennikarzy, blogerów oraz zwykłych osób, które nagle stają się znane. Będziemy zastanawiać się jak popkultura wpływa na nasze ideały piękna, na [...]

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone