piątek, 28 lipca 2017 r.  Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Wiadomości z tagiem Teatru  RSS
Natasza Urbańska pochwaliła się imponującym brzuchem w Dzień Dobry TVN!

Dodano: 24.07.2017 0:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Z Januszem Józefowiczem opowiedzieli o zagranicznym sukcesie Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w TVN W niedzielnym programie śniadaniowym TVN Dzień Dobry Wakacje na studyjnych kanapach zasiedli Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Para niedawno wróciła z Korei Południowej, gdzie na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej w Daegu, wraz z ekipą Teatru Buffo otrzymali Grand Prix za musical [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Coming Out". Anna Gorajska opowiada o spektaklu Aleksandry Popławskiej [WIDEO]

Dodano: 20.07.2017 11:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Z afisza Teatru Dramatycznego w Warszawie schodzi właśnie spektakl "Coming Out", którego reżyserką jest Aleksandra Popławska. O przedstawieniu opowiedziała nam Anna Gorajska, która w "Coming Out" gra jedną z ról.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Jest nowy dyrektor Teatru Syrena

Dodano: 12.07.2017 15:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Mikołajczyk został nowym dyrektorem warszawskiego Teatru Syrena, w środę komisja konkursowa zdecydowała o jego wyborze na to stanowisko. Zaproponowany przez Mikołajczyka program został uznany za najlepiej nawiązujący do dramatycznej i muzycznej tradycji teatru.

Tagi: Jacek, Teatru
Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

"Volta". Juliusz Machulski chce odzyskać koronę króla polskiej komedii [RECENZJA]

Dodano: 07.07.2017 19:51 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Juliusz Machulski, niegdysiejszy król polskiej komedii, od kilku lat – a konkretniej rzecz ujmując – od 2008 roku, gdy nakręcił fatalne „Ile waży koń trojański?”, niezbyt potrafi odnaleźć się na filmowym poletku. Każde kolejne obrazy to chybione strzały, ale za to dużo ciekawiej Machulski prezentował się w wydaniu Teatru Telewizji, gdzie kameralne „Next-Ex”, „Brancz” czy „Rybkę Canero” naprawdę dobrze się oglądało. Być może właśnie dlatego „Volta” wygląda jak prosty spektakl teatru telewizji przepisany na język kina.

Tagi: Teatru
Źródło: www.telemagazyn.pl

Kontrowersyjne słowa Joanny Szczepkowskiej odbierającej nagrodę przyznaną przez TVP!

Dodano: 25.06.2017 20:41 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Aktorka ponownie szokuje Joanna Szczepkowska nagrodzona przez TVP Za nami XVII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry – Sopot 2017. Podczas uroczystej gali prowadzonej przez Danutę Stenkę i Artura Żmijewskiego znana polska aktorka Joanna Szczepkowska została nagrodzona w kategorii aktorskiej za dwie role: Kobiety z Parasolką i Gołej Baby w jej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi został odwołany

Dodano: 22.06.2017 23:29 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Zarząd województwa łódzkiego podjął decyzję o odwołaniu dyrektora naczelnego Teatru Wielkiego w Łodzi Pawła Gabary. Powodem była pogarszająca się sytuacja finansowa placówki.

Tagi: Teatru
Źródło: www.rmf24.pl

Nieruchomości, alkohol, nowe technologie. Zobacz, jak zarabiają celebryci

Dodano: 22.06.2017 21:16 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Nawet miliard dolarów - tyle może wpłynąć na konto George'a Clooneya i jego dwójki przyjaciół, którzy właśnie sprzedali własną marki tequili. Inne gwiazdy też nie poprzestają na aktorstwie i z powodzeniem inwestują w hotele, restauracje, czy nowe technologie. - Kiedyś mówiło się, że u aktorów jest średnio z intelektem i tylko pajacują na scenie. A to jest piękne, że mają taką głowę do interesów - mówił w programie "Bilans" Emilian Kamiński, dyrektor warszawskiego Teatru Kamienica.

Tagi: Info, Nawet, Teatru
Źródło: tvn24bis.pl

Laureaci 17. Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2017"

Dodano: 22.06.2017 20:33 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Słuchowisko "Lilla Weneda" wg dramatu Juliusza Słowackiego Teatru Polskiego Radia w reż. Dariusza Błaszczyka oraz spektakl Teatru TVP "Posprzątane" wg sztuki Sarah Ruhl w reż. Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej zdobyły w środę Grand Prix XVII Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2017".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone