sobota, 23 września 2017 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Teatru  RSS
Trzy dni muzycznego szaleństwa. "Prosimy o włączenie telefonów"

Dodano: 12.09.2017 20:16 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W ciągu trzech dni przez pięć scen w budynku Teatru Wielkiego i przed nim przewinie się około tysiąca muzyków, którzy zagrają 57 koncertów. Program tegorocznych Szalonych Dni Muzyki zapowiada się imponująco, a motywem przewodnim, który połączy różne stylistycznie występy, będzie taniec.

Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

"Wiedźmin" na scenie Teatru Muzycznego. Ostatnie przygotowania do premiery

Dodano: 12.09.2017 19:16 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W Teatrze Muzycznym w Gdyni w piątek odbędzie się prapremiera musicalu "Wiedźmin" na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Reżyserem spektaklu jest Wojciech Kościelniak, który dokonał też scenicznej adaptacji powieści. W tytułową rolę wcieli się dwóch aktorów.

Źródło: www.tvn24.pl

Maria Nurowska ostro krytykuje pierwszą premierę sezonu w Teatrze Telewizji. „Ma do tego prawo, jak każdy widz”

Dodano: 08.09.2017 20:45 | 9 odsłon | 0 komentarzy

- Sztuka była beznadziejna, nudna. Aktorka nie poradziła sobie z rolą, jeszcze ją zwulgaryzowała. Sztuka jest okropnym kiczem, miesza fakty, przeinacza - tak pisarka, Maria Nurowska, podsumowała najnowszą premierę Teatru Telewizji TVP - „Wojna - moja miłość” i grająca w niej główną rolę Małgorzatę Kożuchowską. - Nie będziemy tego komentowali - odpowiada dla Wirtualnemedia.pl Ewa Millies-Lacroix, szefowa Teatru Telewizji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Marek Mikos deklaruje grę na wszystkich scenach Starego Teatru

Dodano: 06.09.2017 18:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Repertuar na dłuższy czas, gra na wszystkich scenach teatru, program wpisujący się w przyszłoroczne obchody rocznicy niepodległości Polski, współpraca z młodymi artystami – to niektóre z planów nowego dyrektora Starego Teatru w Krakowie, Marka Mikosa. Ogłosił też, że jego zastępcą i dyrektorem artystycznym nie będzie Michał Gieleta.

Tagi: Maria, Teatru
Źródło: www.rmf24.pl

Mocny początek sezonu. Kibice i aktorzy Teatru Żydowskiego na jednej scenie

Dodano: 01.09.2017 16:41 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Teatr Żydowski rozpocznie nadchodzący sezon mocną produkcją. W spektaklu "Kibice" Michała Buszewicza udział biorą aktorzy Teatru Żydowskiego i kibice klubu piłkarskiego. Portal tvnwarszawa.pl pierwszy pokazuje trailery spektaklu.

Tagi: Teatru
Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

Nowy sezon Teatru Telewizji TVP. Dwie premiery w miesiącu w TVP1, wraca stała pora emisji

Dodano: 29.08.2017 20:49 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Teatr Telewizji TVP zaczyna nowy sezon. - Będzie wyjątkowy, w jego trakcie zaprezentujemy każdego miesiąca po dwie premiery w TVP1 - zapowiada w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Ewa Millies-Lacroix, szefowa Agencja Kreacji Teatru Telewizji Polskiej. Na otwarcie przygotowano spektakl „Wojna - moja miłość” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone