czwartek, 27 lipca 2017 r.  Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Telewizji  RSS
Nowa gwiazda Kurskiego wyznaje: "W szkole podobały mi się starsze dziewczyny"

Dodano: 25.07.2017 13:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Krystian Kukułka medialną karierę zaczynał 10 lat temu w regionalnych stacjach telewizyjnych.  Dzięki "dobrej zmianie" znalazł stałe miejsce w Telewizji Polskiej i został prowadzącym Dzień Dobry, Polsko w TVP. Celebryta marzył również o karierze aktora i wciela się w  Ernesta Chowańskiego w serialu Barwy Szczęścia. Kukułka pracę w TVP docenia i już głośno zachwala swojego nowego pracodawcę. Twierdzi, że telewizji publicznej można nauczyć się dobrego warsztatu

Nie żyje Tadeusz Sznuk, prowadzący programu TVP – kolejny paskudny „fake news” w sieci

Dodano: 25.07.2017 10:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kogoś najwyraźniej to bawi... Tadeusz Sznuk nie żyje? Obrzydliwe kłamstwo w sieci To kolejny niewesoły żart Internautów - media społecznościowe w ciągu paru chwil pochłonęły informacje o śmierci Tadeusza Sznuka, pracującego w Telewizji Polskiej. Legendarny prowadzący programu 1 z 10, który niedawno obchodził 74 urodziny, miał rzekomo odejść z tego świata. Na szczęście i ku ogromnej uldze [...]

Tagi: Telewizji
Źródło: jastrzabpost.pl

Andrzej Duda i Beata Szydło z orędziami: w TVP najpierw premier, w TVN24 i Polsat News - prezydent

Dodano: 24.07.2017 23:04 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek wieczorem w kanałach Telewizji Polskiej w najpierw pokazano orędzie premier Beaty Szydło, a potem wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy, natomiast w TVN24 i Polsat News kolejność była odwrotna. Niektórzy zarzucają TVP naruszenie zasadą precedencji.

Juliusz Braun: TVP wykorzystuje moją pomyłkę. Krzysztof Czabański żąda kwartalnych sprawozdań finansowych

Dodano: 24.07.2017 20:35 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Telewizja Polska wywiązała się ze wszystkich zobowiązań, wynikających z przepisów par. 15 ust. 3 statutu TVP - informuje publiczny nadawca w odpowiedzi na zarzut Juliusza Brauna, że RMN nie dostała sprawozdań za I i II kwartał działalności władz telewizji. - Chodzi o ustęp 2, nie 3, a z tego się nie wywiązują - ripostuje Braun. I dodaje: - Po moim piśmie przewodniczący RMN zażądał niezwłocznie tych raportów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wyciekło nagranie z show Polsatu! Magda Gessler główną gwiazdą! Mamy ten film [WIDEO]

Dodano: 24.07.2017 20:34 | 6 odsłon | 0 komentarzy


To jest dopiero niespodzianka Magda Gessler w telewizji Polsat Uwielbiana przez widzów w całej Polsce Magda Gessler, obok równie medialnej Małgorzaty Rozenek, jest obecnie największą gwiazdą stacji TVN. Telewizja TVN tylko dzięki jej programowi Kuchenne rewolucje i wpływom z reklam zarobiła w ciągu jednego sezonu aż 160 milionów złotych! Magda Gessler w pięknej sesji z [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Miasto skarbów". Ruszyły zdjęcia do nowego kryminału TVP! O czym będzie opowiadać? [ZDJĘCIA]

Dodano: 24.07.2017 14:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Intrygujące kobiety, zrabowane dzieła sztuki i tajemniczy Kraków – to wszystko zobaczymy w najnowszym serialu kryminalnym Telewizji Polskiej „Miasto Skarbów”. W Krakowie ruszyły zdjęcia do produkcji. W rolach głównych Magdalena Różczka, Aleksandra Popławska i Piotr Głowacki. Premiera serialu w TVP2 już jesienią!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Nowa gwiazda Kurskiego: "Telewizja Polska to było moje marzenie"

Dodano: 23.07.2017 11:28 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Po okresie dobrej zmiany w TVP i pożegnaniu się ze stacją wielu znanych twarzy, w telewizji zadebiutowały młode talenty. Wśród nich, w roli prowadzącego Dzień Dobry Polsko, Krystian Kukułka. Z wykształcenia jest aktorem, próbował już jednak swoich sił w dziennikarstwie. W wieku 17 lat otrzymał posadę prezentera serwisu informacyjnego w telewizji regionalnej. Kukułka pracę w TVP docenia i już głośno zachwala swojego nowego pracodawcę. Twierdzi, że telewizji publicznej można nauczyć się dobrego warsztatu.Dla mnie zawsze Telewizja Polska to było marzenie, jeszcze pracując w telewizji regionalnej jako młody chłopak. Moje życie potoczyło się tak, że była to szkoła teatralna a nie dziennikarstwo, a jednak człowiek powrócił do tego. Myślę o tym poważnie, czy nie zakorzenić się bardziej, jeśli chodzi o telewizję, dlatego tak bardzo rozmyślam nad dziennikarstwem, nie wiem czy uda mi się jeszcze w tym roku, może w następnym.Przystojny? Powinien zakorzenić się w TVP?

Źródło: wp.tv

"#Supermodelka Plus Size". Wizażystka Chanel i Estée Lauder w gronie ekspertów [ZDJĘCIA]

Dodano: 21.07.2017 12:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Anna Orłowska jest z wykształcenia, zawodu i powołania charakteryzatorką i wizażystką. Doskonale zna makijażowe trendy, które królują od Tokio aż po Nowy Jork. We wrześniu, na antenie Telewizji Polsat, zobaczymy ją w roli eksperta w programie "#Supermodelka Plus Size".

Źródło: www.telemagazyn.pl

„Korona królów” Ilony Łepkowskiej w TVP1. Emisja od listopada

Dodano: 20.07.2017 21:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Nowy serial historyczny Telewizji Polskiej „Korona królów”, powstający pod opieką literacką Ilony Łepkowskiej, trafi na antenę Jedynki w listopadzie - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Korona królów” Ilony Łepkowskiej w TVP1. Emisja od listopada

Dodano: 20.07.2017 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nowy serial historyczny Telewizji Polskiej „Korona królów”, powstający pod opieką literacką Ilony Łepkowskiej, trafi na antenę Jedynki w listopadzie - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone