wtorek, 19 września 2017 r.  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Wiadomości z tagiem Telewizji  RSS
Filip Styczyński i Lucjan Ołtarzewski wracają do TVP Info jako dziennikarze internetowi. Samuel Pereira: wyrazili pełną skruchę

Dodano: 13.09.2017 21:01 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarze Filip Styczyński i Lucjan Ołtarzewski, zawieszeni pod koniec lipca br. za prowokacyjne zachowanie na demonstracji przed Sejmem, wracają do Telewizji Polskiej, będą redaktorami portalu TVP.info. - Panowie wyrazili pełną skruchę i są gotowi do pracy - wyjaśnia Samuel Pereira, szef redakcji TVP.info.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Koprodukcja TVP „Dotknięcie anioła” zwycięzcą Międzynarodowego Festiwalu Filmów Historycznych w Rijece

Dodano: 13.09.2017 20:56 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Fabularyzowany dokument „Dotknięcie anioła” w reżyserii Marka Tomasza Pawłowskiego zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Historycznych w Rijece. Jest to koprodukcja m.in. Telewizji Polskiej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Branża o rezygnacji Telewizji WP z programów newsowych: „Czysta konieczność, brak szans w walce z doświadczonymi graczami” (opinie)

Dodano: 12.09.2017 21:33 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja WP wycofa ze swojej oferty programy o charakterze publicystycznym i informacyjnym emitowane na żywo. Choć nadawca nie zdradza wprost przyczyn swojej decyzji, to eksperci rynku telewizyjnego nie mają wątpliwości że Telewizja WP przeliczyła się w segmencie obsadzonym mocno przez konkurentów, a za wszystkim stoją przyczyny czysto finansowe. - Programy informacyjne są kosztowne, a o widza trudno na rynku telewizyjnych newsów mocno obsadzonym przez zadomowionych tam nadawców. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na treści z większymi szansami - oceniają dla serwisu Wirtualnemedia.pl Agnieszka Bogulak-Komorowska, Robert Kwiatkowski, Rafał Baran, Jakub Radziwilski i Marek Racławski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja Polska chwali się, że „Wiadomości” i TVP Info były liderami oglądalności jednego dnia

Dodano: 12.09.2017 20:35 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek Telewizja Polska podała, że w niedzielę „Wiadomości” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym, a TVP Info - kanałem informacyjnym. Pochwalono się tym m.in. w głównym wydaniu „Wiadomości”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Narzeczeni". Katarzyna Glinka nową twarzą TVP

Dodano: 12.09.2017 15:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jak donosi "Super Express", Katarzyna Glinka poprowadzi na antenie Telewizji Polskiej nowy show o zaręczynach i przygotowaniach do ślubu.

Źródło: rss.dziennik.pl

Telewizja WP w UPC przesunięta do pakietu Select

Dodano: 11.09.2017 23:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Od września telewizja WP jest dostępna w sieci kablowej UPC w pakiecie Select. Wcześniej stację mogli oglądać tylko abonenci droższego pakietu Max.

Tagi: Telewizji
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

10 proc. więcej na zarobki w TVP: po 40 tys. zł miesięcznie dla Holeckiej i Adamczyka, po 30 tys. zł dla Ziemca, Rachonia i Klarenbacha

Dodano: 11.09.2017 21:08 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W ub.r. wydatki Telewizji Polskiej na wynagrodzenia wzrosły w skali roku o 19,4 proc. do 402,6 mln zł, m.in. z uwagi na koszty programu odejść dobrowolnych. Danuta Holecka i Michał Adamczyk zarabiają w TVP po 40 tys. zł, a Krzysztof Ziemiec, Michał Rachoń i Adrian Klarenbach - po ok. 30 tys. zł miesięcznie. Podobnie byli wynagradzani czołowi dziennikarze spółki za jej poprzednich władz.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Znamy zarobki gwiazd TVP! Jacek Kurski naprawdę dba o swoich podwładnych!

Dodano: 11.09.2017 15:40 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Te kwoty zwalają z nóg! Pracownicy Telewizji Polskiej nie mogą narzekać na zarobki W styczniu 2016 r. kiedy Jacek Kurski został prezesem Telewizji Polskiej, z ekranów zniknęli wspaniali dziennikarze tacy jak Piotr Kraśko, Beata Tadla, Agata Młynarska, Grażyna Torbicka, Maciej Orłoś... Na ich miejsce pojawili się nowi pracownicy. Burzliwych zmian było wiele, ale jedno zostało [...]

Guzowska: "Mam przyjaciół gejów, którzy są bardziej męscy niż kolesie w rurkach"

Dodano: 10.09.2017 10:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

O Iwonie Guzowskiej zrobiło się głośno kilkanaście lat temu, kiedy została mistrzynią świata i Europy w boksie i kick-boxingu. Później miała też ośmioletni "romans" z polityką - była posłanką z ramienia Platformy Obywatelskiej. Teraz skupia się na działalności społecznej. Zdążyła wyznać, że wychowała się w rodzinie adopcyjnej i w swoim życiu doświadczyła molestowania. W Pudelek Show dokonała natomiast oceny współczesnych mężczyzn i tego, w jakim kierunku zmierzają. Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.

Źródło: wp.tv

Telewizja WP kończy programy „#dziejesię” i „#dzieńdobryWP”, zwolnienia w redakcji

Dodano: 09.09.2017 21:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy

We wrześniu Telewizja WP zakończy emisję porannego programu publicystyczno-lifestylowego „#dzieńdobryWP” oraz popołudniowego programu informacyjnego „#dziejesię”. Pracę straci prawie cała redakcja obu programów.

Tagi: Telewizji
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone