czwartek, 27 lipca 2017 r.  Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Teresa  RSS
"M jak miłość" po wakacjach 2017. Teresa zagości na dłużej w życiu Pawła i Basi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 25.07.2017 13:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W "M jak miłość" po wakacjach zobaczymy dalszy ciąg perypetii Pawła i Teresy. Czy powracająca po latach bohaterka zastąpi Zduńskiemu żonę, a małej Basi mamę?

Tagi: Teresa, Balu
Źródło: www.telemagazyn.pl

Koniec tajemnicy! Wiadomo już jak umrze Lucjan w „M jak miłość”

Dodano: 14.07.2017 13:24 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Scenariusz jest już napisany Jak umrze Lucjan Mostowiak w M jak miłość? Teresa Lipowska świętowała niedawno nie tylko swoje 80 urodziny, ale też jubileusz 60-lecia pracy artystycznej. Aktorka z tej okazji udzieliła obszernego wywiadu dla portalu wp.pl, w którym zdradziła losy serialowego Lucjana Mostowiaka. Wyciekły zdjęcia z planu "M jak miłość"! Tak będzie wyglądał pogrzeb [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Teresa Lipowska - Barbara Mostowiak z "M jak miłość" - kończy 80 lat

Dodano: 14.07.2017 9:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy


80 lat temu w Warszawie urodziła się Teresa Lipowska - aktorka filmowa i teatralna. Widzowie cenią ją m.in. za rolę Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość". Jej filmografia jest jednak znacznie bogatsza i bardzo różnorodna.

Źródło: www.rmf24.pl

"M jak miłość". Teresa Lipowska o śmierci Lucjana Mostowiaka. Jak umrze? Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 12.07.2017 16:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Po wakacjach 2017 zobaczymy ostatnie odcinki "M jak miłość" z udziałem zmarłego w tym roku Witolda Pyrkosza. Jak umrze nestor rodu Mostowiaków? Co się wydarzy? Szczegóły w tej kwestii ujawniła ostatnio Teresa Lipowska, czeli serialowa Barbara.

Tagi: Teresa
Źródło: www.telemagazyn.pl

"M jak miłość". Teresa Lipowska o podwójnym jubileuszu, książce i Grabinie bez Lucjana Mostowiaka [WYWIAD]

Dodano: 12.07.2017 15:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku obchodzi 80. urodziny i 60-lecie pracy zawodowej. Podwójny jubileusz uczciła wydaniem książki „Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską”, która podsumowuje jej dotychczasowe życie i karierę. Jak mówi, ma wszystko, czego potrzebuje do szczęścia – kochającego syna, wnuki i rolę w „M jak miłość”, która zjednała jej życzliwość ludzi.

Tagi: Teresa
Źródło: www.telemagazyn.pl

71-letnia Teresa Rosati: "Niewiele robię dla figury. Mam wyrzuty sumienia!"

Dodano: 07.07.2017 9:14 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Teresa Rosati jest ulubioną projektantką swojej córki. Lubi podkreślać, że Weronika nosi jej stroje na w Hollywood. Sama rzadko decyduje się na kreacje odsłaniające ciało, nie nosi nawet eksponujących nogi sukienek. Najczęściej zakłada spodnie. Może się jednak pochwalić szczupłą sylwetką. Przyznaje jednak, że… niewiele robi dla figury. Jej problemem jest przede wszystkim słabość do słodyczy.Niewiele robię dla figury. Mam wyrzuty sumienia. Uwielbiam kokos, wiórki kokosowe, czekoladki, ale staram się je ograniczać, szczególnie przed sezonem letnim. Jak każda kobieta, bez względu na wiek, chciałabym wyglądać możliwie jak najlepiej.

Źródło: wp.tv

"M jak miłość". Teresa Lipowska świętuje 80. urodziny na planie serialu [ZDJĘCIA]

Dodano: 04.07.2017 9:59 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Teresa Lipowska swoje 80 urodziny będzie obchodziła dopiero za kilka dni, ale ekipa serialu "M jak miłość" postanowiła już teraz świętować ten wyjątkowy dzień. Katarzyna Cichopek pochwaliła się w sieci zdjęciem z tej małej uroczystości.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Ekipa „M jak miłość” świętuje 80 urodziny Teresy Lipowskiej! Aż tu nagle… W najważniejszym momencie doszło do wpadki

Dodano: 03.07.2017 20:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Uwagę zwróciła sama jubilatka Urodziny Teresy Lipowskiej na planie M jak miłość 14 lipca Teresa Lipowska skończy 80 lat. Chociaż do urodzin aktorki pozostało jeszcze kilka dni, ekipa M jak miłość już teraz postanowiła je świętować. O wszystkim fanów i media poinformowała Katarzyna Cichopek, która aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazda zdradziła, że w [...]

Tagi: Teresa
Źródło: jastrzabpost.pl

Rosati o kreacjach matki: Miałam mieć jej sukienkę, ale założę ją wtedy, go ją poprawi"

Dodano: 02.07.2017 11:05 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Sporą część garderoby aktorki stanowi kreacje od jej matki, Teresy Rosati. Aktorka, chcąc pozostać skromną, zapewnia, że często ingeruje w projekty matki, które jej zdaniem pokazują za wiele. Rosati zapewnia, że jej podejście nie wynika z nadmiernej skromności, lecz praktycznego spojrzenia. Celebrytka w wieczorowej kreacji chce czuć się swobodnie.

Źródło: wp.tv

Weronika Rosati: mama uważa, że sukienki powinny być kobiece i seksowne

Dodano: 01.07.2017 8:27 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Gwiazda nie ukrywa, że często korzysta z pomocy mamy, nie jest jednak łatwą klientką. Potrzebę posiadania sukienki zgłasza dość późno, zmienia projekt w ostatniej chwili lub nie pojawia się na przymiarki. Teresa Rosati lubi zmysłowe, kobiece kreacje, odsłaniające ciało, jej córka preferuje natomiast mniej odważne suknie na czerwony dywan. Nie wynika to z nadmiernej skromności, lecz praktycznego podejścia, w wieczorowej kreacji aktorka [...]

Źródło: adcity.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone