niedziela, 24 września 2017 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Twierdzi  RSS
Korwin-Piotrowska broni się: "Nie wszyscy mnie atakują. Niektórzy mają klasę!"

Dodano: 07.08.2017 10:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska od 10 lat prowadzi Magiel towarzyski - program opowiadający o życiu celebrytów. W tym czasie sama stała się celebrytką, na przemian broniącą i krytykującą poczynania kolegów i koleżanek z branży. Dzięki temu zyskała sporo wrogów w show biznesie. Twierdzi jednak, że ataki na nią świadczą wyłącznie o atakujących. Portalowi www.przeAmbitni.pl zdradza, że nie z wszystkimi celebrytami żyje w stanie wojny.Atak świadczy o atakującym. Nie wszyscy mnie atakują. Z Antkiem Królikowskim skrzyżowaliśmy rękawice, ale porozmawialiśmy sobie o tym i zaproszę go do programu. Niektórzy mają klasę i pogadamy. Podchodzą do mnie, dzwonią, tłumaczą. Nadal mam swoje zdanie, ale widzę już, że ktoś czuje, że jest jakiś obciach. Są też tacy, którzy cię wyzywają od najgorszych na Facebooku.

Sandra Kubicka żali się: "Dziewczyny w Polsce są wredne!"

Dodano: 24.07.2017 8:46 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Sandra Kubicka żali się, że sukces zawodowy i wyjątkowa uroda utrudniają jej relacje z ludźmi. Jej zdaniem kobiety bywają przesadnie zazdrosne. Sandra smuci się, że straciła kilka koleżanek, w tym przyjaciółkę, która nie mogła się pogodzić z jej sukcesem w modelingu. Twierdzi też, że w USA, gdzie na co dzień mieszka i pracuje, nie spotyka się z taką zawiścią jak w Polsce. Nie rozumie dlaczego Polacy nie potrafią się cieszyć się z sukcesów swoich rodaków, czerpać z doświadczenia, być z nich dumnymi. Mężczyźni nie podchodzą z chęcią do kobiety, która jest pewna siebie i coś osiąga, jak do innych dziewczyn. Dziewczyny potrafią sobie coś uroić, kiedy ich facet wchodzi na mój Instagram, dostaję dziwne wiadomości, a mnie to nie interesuje. Dziewczyny są wredne, nigdzie nie spotykam się z takim hejtem jak w Polsce. Straciłam część przyjaciół. Kilka tygodni temu opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej. Fotografia wywołała wiele komentarzy i dociekań - fani zastanawiali się, czy w życiu ich idolki faktycznie nastąpi wielka zmiana. Gwiazda wkrótce rozwiała wątpliwości, wyjaśniając, że było to zdjęcie na potrzeby kampanii reklamowej. Nie ukrywa jednak, że widzi się w roli panny młodej i to już w najbliższym czasie.Przyjaciele twierdzą, że mam starą duszę. Mam 22 lata, powinnam myśleć o tym, gdzie wyjść, co sobie kupić, a ja marzę o domku, mężu, trójce dzieci i pieskach.

Anthony Hopkins Mark Wahlberg i polski aktor zagrali razem w wielkiej amerykańskiej produkcji!

Dodano: 28.06.2017 9:16 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Reżyser filmu znany jest z hitów kinowych: Armageddon, Pearl Harbor czy Twierdza Adi Spektor na premierze filmu Transformers w Chicago Adi Spektor - polski aktor i reżyser, na co dzień mieszkający w Los Angeles ma już na swoim koncie dubbingi w znanych amerykańskich produkcjach filmowych: X-Man, Azyl, Underworld. Polak oprócz dubbingowania, specjalizuje się również w [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Mazury Hip Hop Festiwal z nową gwiazdą w line-upie

Dodano: 23.04.2017 18:11 | 17 odsłon | 1 komentarzy

Warszawska ekipa latem w Twierdzy Boyen.

Źródło: www.cgm.pl

Mazury Hip Hop Festiwal z nowymi gwiazdami w line-upie

Dodano: 15.04.2017 0:09 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Coraz gęściej w Twierdzy Boyen.

Źródło: www.cgm.pl

"Chciałem być aktorem hollywoodzkim, a nie jestem. Chciałem być Robertem De Niro"

Dodano: 28.03.2017 12:48 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Gąsowski niedawno wydał autobiografię. Twierdzi nawet, że w przeciwieństwie wielu kolegów i koleżanek z branży, napisał ją SAM. Podobno streścił w niej między innymi swoją przygodę w branży porno. W ostatnim wywiadzie dla Wirtualnej Polski przyznał, że oprócz aktorstwa interesuję się polityką. Skromnie przyznał, że byłby "super prezydentem wszystkich Polaków!".

Źródło: wp.tv

Popielewicz o Sykut: "Wymieniamy się zdjęciami dzieci. Rodzina Polsatu się powiększa!"

Dodano: 15.03.2017 11:52 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Paulina Sykut-Jeżyna w grudniu po raz pierwszy została mamą. Jej ciąża była dokładnie zaplanowana, by prezenterka mogła poprowadzić do końca poprzednią edycję Tańca z gwiazdami i wrócić do pracy na plan kolejnej, która wystartowała w piątek. Agnieszka Popielewicz (Hyży), która prowadzi kulisy Tańca z gwiazdami, przyznaje, że popiera powrót Pauliny Sykut do pracy. Uważa, że dla młodej mamy niezbędna jest możliwość oderwania na chwilę od obowiązków domowych. Twierdzi jednak, że Sykut tak naprawdę wciąż nie wróciła z urlopu, macierzyństwo ma ją całkowicie pochłaniać. Chwali się też, że w przerwach zdjęć do programu wymieniają się zdjęciami swoich dzieci.Z Pauliną Sykut wymieniamy się zdjęciami dzieci. Myślę, że ona to tak jeszcze nie powróciła z tego urlopu, bo widzę jak bardzo jest pochłonięta macierzyństwem i od początku mówiłam jej, że dokładnie tak będzie i widzę jak jest właściwie myślami cały czas tam i to jest fantastyczne. Fantastyczne jest też to, że może się wyrwać, popracować, robić to, co uwielbia. Wiem, jak to jest ważne. Oczywiście pierwsza rzecz to była: pokazuj zdjęcia, więc stałyśmy na korytarzu i wymieniałyśmy się fotkami, więc super, rodzina Polsatu się powiększa.

Zborowska przekonuje: "Człowiek na diecie wegańskiej żyje dłużej od tego, co je mięso!"

Dodano: 11.03.2017 12:07 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Zofia Zborowska szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w Twoja twarz brzmi znajomo. Od debiutu w polsatowskim show córka Wiktora Zborowskiego umiejętnie podtrzymuje zainteresowanie mediów. Została "głosem świadomych kobiet" i propagatorką tradycyjnych metod zabezpieczania się przed ciążą. Drugim tematem, który chętnie porusza są prawa zwierząt. Zborowska cztery lata temu została wegetarianką, choć marzy o weganizmie. Przekonuje, że nabiał i mięso nie są nam potrzebne do życia. Twierdzi wręcz, że bez nich… żyjemy dłużej.Krzywda zwierząt mnie porusza. Trochę mi ciężko z tym żyć. Jestem wegetarianką 4 lata. Myślę o weganizmie. Ziemia ma tyle wspaniałych plonów, że nie potrzeba nabiału, czy mięsa, które są okupione cierpieniem zwierząt. Pełen talerz można mieć bez tego. Człowiek na diecie wegańskiej dłużej żyje od tego, co je mięso. Najpierw przestalam jeść mięso, potem ryby. Robię to stopniowo.Szkoda, że nie podała źródła tych naukowych rewelacji.

Źródło: wp.tv

Zamieszanie po ogłoszeniu oficjalnej przyczyny śmierci George’a Michaela. Powiły się argumenty podważające wyniki sekcji zwłok

Dodano: 10.03.2017 19:20 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Ekspert ma sporo wątpliwości Wyniki sekcji zwłok George'a Michaela Na początku marca opublikowano oficjalne wyniki sekcji zwłok George'a Michaela. Okazało się, że przyczyną śmierci muzyka były choroby serca i wątroby. Tymczasem głos w sprawie zabrał lekarz gwiazd, doktor Drew Pinsky. Podtrzymuje on teorię, która chętnie podchwyciły media w kilka dni po odejściu muzyka. Twierdzi bowiem, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kaczorowska znów chwali się mieszkaniem. "Sąsiedzi wiedzą, kto tu mieszka!"

Dodano: 23.02.2017 12:47 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Kaczorowska w wieku siedmiu lat rozpoczęła swoją przygodę z Klanem. Od 18 lat wciela się tam w rolę Bożenki. Dzięki temu, występom w Tańcu z gwiazdami i chałturzeniu na imprezach… kupiła sobie mieszkanie. Nie jest duże, ma nieco ponad pięćdziesiąt metrów kwadratowych, ale podkreśla - jest własne. Chwali się również tym, że wokół niej mieszkają ludzie artystycznie związani. Nie chciała niestety podać nazwisk. Twierdzi także, że sąsiedzi wiedzą, jak wielką osobistość mają za ścianą. Sąsiedzi wiedzę kto tu mieszka, super mam sąsiadów. Z kolegą z naprzeciwka poznałam się podczas mojej parapetówki, wpadł na wino. Bardzo dużo tutaj mieszka ludzi artystycznie związanych. Muzyków mam naprzeciwko, mieszka aktor, ktoś związany z reżyserią. Chcielibyście mieć za sąsiadkę Kaczorowską?

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone