środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Violetty  RSS
Małgorzata Socha pierwszy raz tak szczerze o chorobie taty: „Zostały wielkie, bezbronne oczy jak u dziecka”

Dodano: 12.09.2017 10:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Poruszające słowa aktorki Jerzy Socha choruje na Alzheimera Małgorzaty Sochy nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy znamy sympatyczną blondynkę, która podbiła serca polskiej publiczności rolą szalonej Violetty w serialu Brzydula. Potem odegrała pamiętne role w Na Wspólnej, Przyjaciółkach czy Prosto w serce. Małgorzata jest spełnioną aktorką, kochaną żoną i szczęśliwą matką 4-letniej Zosi i niespełna rocznej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kto zagra Violettę Villas? Te aktorki mają szansę

Dodano: 22.08.2017 9:36 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Anna Ilczuk, Margaret lub Iza Miko - to one według "Super Expressu" mają szanse na zagranie Violetty Villas w  superprodukcji o życiu wielkiej gwiazdy piosenki. Właśnie kończą się zdjęcia próbne i wszyscy czekają na ostateczne decyzje Krzysztofa Gospodarka, syna nieżyjącej diwy.

Źródło: rss.dziennik.pl

Zamyślona Kołakowska na lodach

Dodano: 15.08.2017 9:12 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Wieloletni i burzliwy związek Violetty Kołakowskiej z domu Kołek i Tomasza Karolaka jest już historią. Miało pójść o średnie zainteresowanie zdrowiem Tomka i zbyt dużą zażyłość Violi ze znajomym restauratorem. Aktorzy spotykają się jedynie dla dobra dzieci, choć rodzinne obiady nie sprawiają im przyjemności. Celebryci wolą leczyć smutki w towarzystwie innych gwiazd. Kołakowska szukała zrozumienia u Karoliny Malinowskiej, a Karolak znalazł pocieszenie w towarzystwie Soni Bohosiewicz.

Źródło: wp.tv

Obrażeni Karolak i Viola w restauracji

Dodano: 07.08.2017 8:22 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Wieloletni i burzliwy i związek Violetty Kołakowskiej z domu Kołek i Tomasza Karolaka przeszedł już do historii. Spotykają się jednak dla dobra dzieci. Wygląda jednak na to, że owe rodzinne lunche i obiady nie sprawiają im przyjemności. Ostatnio humory znów nie dopisywały, Tomasz i Viola wyglądali jakby byli na siebie obrażeni… Umilali sobie czas paląc papierosa za papierosem. Nie będzie z tego nawet przyjaźni?

Źródło: wp.tv

Smutny Karolak i Bohosiewicz w restauracji. Widać, że schudł?

Dodano: 30.07.2017 11:05 | 8 odsłon | 0 komentarzy

To już pewne, związek Violetty Kołakowskiej z domu Kołek i Tomasza Karolaka zakończył się. Miało pójść o średnie zainteresowanie zdrowiem Tomka i zbyt dużą zażyłość Violi ze znajomym restauratorem. Od momentu rozstania Tomasz mocno schudł. Biorąc pod uwagę to, jak wyglądał jeden z jego ostatnich lunchów - nic dziwnego. W trakcie spotkania z Sonią Bohosiewicz w restauracji, odpalał papierosa za papierosem. Nie wyglądał również na zbyt zadowolonego i rozmownego. Zobaczcie.

Źródło: wp.tv

Smutny Karolak obejmuje córkę na spacerze

Dodano: 23.07.2017 10:45 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Wieloletni i burzliwy i związek Violetty Kołakowskiej z domu Kołek i Tomasza Karolaka przeszedł już do historii. Para jednak ma dwójkę dzieci, dla dobra których chcą pozostać w dobrych relacjach. Ostatnio całą rodziną wybrali się na wspólny obiad z deserem. W trakcie spaceru humory raczej im nie dopisywały. Tomek natomiast czule obejmował córkę…Wrócą do siebie?

Źródło: wp.tv

syn Violetty Villas w końcu odzyskał dom po zmarłej artystce

Dodano: 22.06.2017 15:22 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Gospodarek może odetchnąć z ulgą. Jak informuje „Super Express”, po ponad roku skończyła się sądowa walka o posiadłość jego matki - Violetty Villas. Elżbieta B. – wieloletnia opiekunka zmarłej diwy nie mogła pogodzić się z tym, że sąd przyznał posiadłość w Lewinie Kłodzkim synowi wokalistki. Kobieta złożyła apelację od wyroku, która właśnie została oddalona.

Źródło: wp.tv

"Tini: Nowe życie Violetty". Nastoletnia gwiazda muzyki na wiejskich wakacjach [RECENZJA]

Dodano: 22.03.2017 8:08 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Święcąca sukcesy muzyczne Violetta Castillo dowiaduje się z prasy o zdradzie ukochanego. Wiadomość ta zbiega się z jej kryzysem twórczym, prasa ma więc „gorący temat”. Dziewczyna wyjeżdża na sycylijską prowincję, aby poukładać swe prywatne życie. „Tini: Nowe życie Violetty” to kinowa wersja popularnego serialu.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo". Monika Borzym w niezwykłej przemianie w Violettę Villas! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.03.2017 18:30 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W 2. odcinku nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" na scenie pojawi się Violetta Villas! Wcieliła się w nią Monika Borzym. Jak wypadła? Zobacz wideo!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone