sobota, 27 maja 2017 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Według  RSS
Opole 2017 przeniesione do Kielc? [ZDJĘCIA]

Dodano: 26.05.2017 14:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zamieszanie wokół 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej trwa. Według najnowszych informacji Telewizja Polska zdecydowała się zorganizować koncert w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Nowy festiwal Telewizji Polskiej w Kielcach? Miasto chce go gościć przez kilka lat

Dodano: 24.05.2017 20:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Według nieoficjalnych informacji Telewizja Polska jako miasto, w którym zorganizuje swój nowy festiwal polskiej piosenki, rozpatruje m.in. Kielce, Koszalin i Stalową Wolę. Władze Kielc potwierdziły, że chętnie będą gospodarzem tej imprezy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Opole 2017: Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się w Kielcach?

Dodano: 24.05.2017 15:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Co się dzieje z tegoroczną edycją legendarnego festiwalu? Wobec ostatniego masowego bojkotu Opole 2017, władze Telewizji Polskiej postanowiły przenieść festiwal do innego miasta. Według nieoficjalnych informacji wersje były dwie: Kielce lub Koszalin. Jest już niemal pewne, że festiwal Opole 2017 odbędzie się w kieleckim amfiteatrze.

Magda Gessler w mocnych słowach o polskich restauratorach: „Uciekam za granicę” [WIDEO]

Dodano: 24.05.2017 7:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Ze smutkiem opowiedziała o ludziach z branży Magda Gessler o restauratorach i chwilach zwątpienia Magda Gessler nie boi się nowych wyzwań. Mimo wielu zobowiązań zawodowych cały czas przychodzą jej do głowy nowe pomysły, które stara się wdrażać w życie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Ostatnio gwiazda postanowiła zorganizować Targi Gastronomiczno-Hotelarskie Pyszna Polska 2017. Według niej [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Sworowska o związku Macrona: "Jak mężczyzna jest dużo starszy, wtedy społeczeństwo to akceptuje"

Dodano: 20.05.2017 11:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Brigitte Macron szybko stała się punktem zainteresowania mediów. Wytykają jej zarówno ingerencje chirurgiczne w wygląd, jak również wiek. Fakt, że Brigitte Trogneux jest 25 lat starsza od męża, Emmanuela Macrona, dla Francuzów był zaledwie ciekawostką, niewartą "wyciągania" podczas walki w kampanii prezydenckiej. W Polsce oczywiście traktowane jest to jako skandal obyczajowy. Bogna Sworowska, była modelka, która w tym roku skończyła 50 lat, przyznaje, że nie rozumie ekscytacji ową różnicą wieku. Celebrytka uważa, że gdyby to Macron był dużo straszy od Brigitte, nikt nie rozpisywałby się o tym fakcie, co jest oczywiście dyskryminujące dla kobiet.Różnica w odwrotną stronę, gdzie mężczyzna jest dużo starszy, jest do przyjęcia. Trudniej społeczeństwu przyjąć różnicę w drugą stronę. Mówi się, że mężczyzna jest dla niej z jakiś powodów. Nie, okazuje się, że naprawdę można, znam takie związki w Polsce. Według mnie to fascynująca kobieta, w której zakochał się wiele lat temu. Dajmy im spokój. Ja miałam niedawno 50 urodziny, nie ukrywam tego, jestem z tego dumna. To wyjątkowy czas. Kobiety ukrywają wiek, bo media i pracodawcy kreują taki świat. Mówi się, ze w okolicach 50-tki możemy łatwo stracić pracę. Ma rację?

Źródło: wp.tv

Godzinę przed śmiercią żartował z fanami. Niejasne przyczyny samobójstwa Chrisa Cornella

Dodano: 19.05.2017 12:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy


"Kocham was" - mówił podczas swojego ostatniego koncertu Chris Cornell. Godzinę po zakończeniu występu z grupą Soundgarden w Detroit 52-letni wokalista popełnił samobójstwo. Nie zostawił listu pożegnalnego. Według żony muzyka, wcześniej nic nie świadczyło o tym, że może on odebrać sobie życie.

Źródło: www.rmf24.pl

Chris Cornell nie żyje. Legendarny muzyk Soundgarden najprawdopodobniej popełnił samobójstwo

Dodano: 18.05.2017 16:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W wieku 52 lat zmarł Chris Cornell - były wokalista zespołu Soundgarden. Taką informację podała agencja Associated Press, powołując się na rzecznika artysty Briana Bumbery’ego. Ciało artysty znaleziono w pokoju hotelowym w Detroit. Według wstępnych ustaleń policji, muzyk popełnił samobójstwo.

Tagi: Według
Źródło: www.rmf24.pl

Znamy wyniki matury Julii Wróblewskiej. Jak sobie poradziła?

Dodano: 18.05.2017 14:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Aż ciężko to skomentować Wyniki matury Julii Wróblewskiej Młoda aktorka Julia Wróbewska, znana z serialu TVP M jak miłość, jak już informowaliśmy, zaledwie kilka dni temu pokazała swoim fanom na Instagramie selfie prosto z sali, gdzie zdawała maturę z matematyki. Na zdjęciu widać ławki, a na nich arkusze i kalkulatory, co wywołało lawinę komentarzy. Według [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Doniesienia naocznego świadka w sprawie śmierci Magdaleny Żuk [VIDEO]

Dodano: 18.05.2017 10:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Co powiedział? Naoczny świadek pokazuje jak i gdzie doszło do samobójstwa Magdaleny Żuk! Od kilku tygodni cała Polska żyje historią śmierci Magdaleny Żuk. 27-letnia Polka z zmarła w Egipcie na skutek obrażeń, których doznała po wyskoczeniu z okna w jednym z egipskich szpitali. Według hipotez śledczych, dziewczyna z niewiadomych przyczyn popełniła samobójstwo. Reporterowi programu [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Hakerzy wykradli superprodukcję Disneya! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 16.05.2017 11:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Bob Iger z Disneya poinformował, że hakerzy wykradli bardzo ważną produkcję i żądają teraz od wytwórni okupu. Według serwisu deadline.com chodzi o film "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Co zrobi Disney?

Tagi: Iggy, Według
Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone