wtorek, 30 maja 2017 r.  Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Wiadomości z tagiem Wojciecha  RSS
Michał Bajor o festiwalu w Opolu: Zrezygnowałem już dwa miesiące temu

Dodano: 29.05.2017 17:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Michał Bajor w rozmowie z WP zdradza, że z udziału w opolskim festiwalu zrezygnował już ponad dwa miesiące temu. Jakie miał powody? Okazuje się, że poszło o recital piosenek Wojciecha Młynarskiego.

Źródło: wp.tv

Radek Kobiałko: TVP odsunęła mnie od „O!Polskich przebojów”, bo nie chciałem koncertu z piosenkami Młynarskiego na festiwalu w Opolu

Dodano: 27.05.2017 21:09 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Producent i reżyser Radek Kobiałko stwierdził, że władze Telewizji Polskiej odsunęły go od realizacji ostatnich odcinków programu „O!Polskie przeboje”. - Dyrektorzy z TVP uprzedzali mnie już wcześniej, że „nic już nie zrobię w TVP” jeśli będę upierał się przy zapraszaniu określonych Artystów, a w ostatnich tygodniach kiedy odmówiłem reżyserii koncertu piosenek Wojciecha Młynarskiego wbrew woli jego rodziny zapowiadano, że to mój koniec... - napisał.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Szansa na sukces", czyli Wojciech Mann, "Boskie Buenos" Justyny Steczkowskiej i kolęda Donalda Tuska [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 24.05.2017 11:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Szansa na sukces" to jeden z pierwszym muzycznych show w Polsce, w którym mnóstwo gwiazd stawiało swoje pierwsze kroki. Wiele występów takich jak "Boskie Buenos" w wykonaniu Justyny Steczkowskiej czy "Wśród nocnej ciszy" Donalda Tuska stało się już legendarnymi. W naszym cyklu retro programy przypominamy show prowadzony przez Wojciecha Manna.

Źródło: www.telemagazyn.pl

„Wiadomości” krytykowane za materiał o śmierci Igora Stachowiaka, policja wytyka błędy „Faktom” TVN

Dodano: 22.05.2017 21:24 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę wyemitowano w TVN24 reportaż Wojciecha Bojanowskiego o śmierci w maju ub.r. Igora Stachowiaka na komisariacie policji we Wrocławiu. O sprawie informowano też w „Faktach”, pytając o odpowiedzialność policjantów. Za to w „Wiadomościach” zasugerowano, że Stachowiak zmarł po zażyciu narkotyków, a podobne przypadki zdarzały się za rządów PO-PSL. Program TVP1 za takie przedstawienie tej sprawy skrytykowało wielu dziennikarzy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dzieci Wojciecha Młynarskiego nie chcą koncertu jego pamięci na festiwalu w Opolu. „Prosimy o uszanowanie żałoby”

Dodano: 22.05.2017 20:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Agata, Paulina i Jan Młynarscy zaapelowali do Telewizji Polskiej, żeby podczas tegorocznego festiwalu w Opolu nie organizować koncertu z piosenkami Wojciecha Młynarskiego. - Od jego śmierci minęły zaledwie 2 miesiące. Prosimy o uszanowanie żałoby, w której pozostajemy - uzasadniają.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Opole 2017. Konflikt wokół koncertu Wojciecha Młynarskiego w Opolu [OŚWIADCZENIE TVP]

Dodano: 22.05.2017 11:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wśród wszystkich, nierzadko sprzecznych, informacji dotyczących festiwalu w Opolu pojawiła się także kwestia koncertu ku pamięci Wojciecha Młynarskiego. TVP wydała oświadczenie w tej sprawie.

Tagi: Wojciecha
Źródło: www.telemagazyn.pl

Organizatorzy festiwalu w Opolu odpowiedzieli na oświadczenie dzieci Wojciecha Młynarskiego

Dodano: 22.05.2017 9:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczny festiwal rozpocznie się 9 czerwca.

Źródło: www.cgm.pl

Cała w pastelach Katarzyna Zielińska z mężem w teatrze! Jak oni się kochają!

Dodano: 21.05.2017 20:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Rzadko możemy ich razem oglądać na salonach Kreacja Katarzyny Zielińskiej na premierze Sztuki Yasminy Rezy zrobiła furorę? W Teatrze Kwadrat na premierze Sztuka Yasminy Rezy nie mogło zabraknąć aktorki Katarzyny Zielińskiej, która na to wydarzenie przybyła w towarzystwie swojego męża Wojciecha Domańskiego. Zielińska postawiła na bardzo nietypową i dość, co by nie powiedzieć, oryginalną sukienkę. Kolażowe zestawienie [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Opole 2017. Kolejni artyści wycofują się z imprezy, rodzina Wojciecha Młynarskiego protestuje, TVP odpowiada [OŚWIADCZENIE]

Dodano: 21.05.2017 17:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Z dnia na dzień powiększa się liczba artystów, którzy zamierzają w tym roku zbojkotować Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Po tym, jak z imprezy wycofali się m.in. Maryla Rodowicz oraz Andrzej Piaseczny, teraz swój udział w festiwalu odwołały m.in. zespoły Kombii i Blue Cafe.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone