środa, 20 września 2017 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Zbigniew  RSS
Spotkanie z aktorami serialu „W rytmie serca”

Dodano: 28.08.2017 23:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy

10 września na antenie Polsatu rozpocznie się emisja nowego serialu "W rytmie serca". W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa, na której obecni byli aktorzy, m.in. Elżbieta Romanowska, Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Foremniak, Piotr Fronczewski i Zbigniew Zamachowski.

Źródło: www.topstars.pl

Nowy serial Polsatu „W rytmie serca”! Kto zagra?

Dodano: 28.08.2017 21:35 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Już 10 września na antenie Polsatu zobaczymy nowy serial pt."W rytmie serca". Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej Szatan, Elżbieta Romanowska, Zbigniew Zamachowski, Małgorzata Foremniak, Maria Dębska i inni promowali się na konferecji prasowej, promującej serial.Zobacz ko go zobaczymy w serialu.

Źródło: www.topstars.pl

Córka Wodeckiego chce zająć się zabezpieczeniem spuścizny po ojcu

Dodano: 18.08.2017 15:49 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Wodecki zostawił po sobie ogromną spuściznę. Do tej pory większością obowiązków i zabezpieczeniem kariery artysty zajmował się jego menadżer Mariusz Nowicki. Jednak po śmierci muzyka część obowiązków postanowiła przejąć jego córka Katarzyna Wodecka-Stubbs.

Źródło: wp.tv

Ruszają zdjęcia do „Ucha prezesa 2”. Nowi aktorzy wcielą się w Zbigniewa Ziobrę i Stanisława Piotrowicza

Dodano: 17.08.2017 21:10 | 6 odsłon | 0 komentarzy

7 września br. platforma ShowMax udostępni pierwszy odcinek drugiego sezonu internetowego serialu Roberta Górskiego pt. „Ucho prezesa”, w którym oprócz znanych postaci pojawią się m.in. Zbigniew Ziobro, Stanisław Piotrowicz oraz liderzy „totalnej opozycji”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zbigniew Ziobro zajmie się niewyjaśnioną sprawą śmierci Magdaleny Żuk?

Dodano: 09.08.2017 23:21 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Czy minister sprawiedliwości zakończy wreszcie temat śmierci Magdy w Egipcie? Petycja w sprawie Magdaleny  Żuk do ministra Zbigniewa Ziobry Kilka dni temu Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poinformowała, że mozolne śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie, zostało przedłużone o kolejne 3 miesiące. Przypomnijmy, że czyn zakwalifikowano do art. 148 par 1 kk, [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Oferty Discovery Communications i Scripps Networks dobrze się uzupełniają, za transakcją może stać ciekawa strategia (opinie)

Dodano: 01.08.2017 22:16 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Za kwotę 14,6 mld dolarów Discovery Communications przejmie Scripps Networks Interactive, właściciela m.in. Grupy TVN. Akwizycja odbierana jest pozytywnie przez inwestorów ze względu na synergię oferty - dla TVN przejęcie może oznaczać istotne zmiany w strukturze, a dla Discovery wejście w obszar niekodowanej telewizji. Obaj partnerzy mogą zbudować fundament nowej oferty medialnej opartej na interaktywności - oceniają dla Wirtualnemedia.pl Małgorzata Węgierek, Ryszard Sibilski, Rafał Baran, Andrzej Zarębski, Bartosz Hojka i Zbigniew Badziak.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Monika Zamachowska pokazała siostrę Zbigniewa Zamachowskiego! Ich podobieństwo jest uderzające! Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Dodano: 01.08.2017 18:45 | 7 odsłon | 0 komentarzy


"Jakie urocze klony" Zbigniew Zamachowski pokazał się z siostrą Monika i Zbigniew Zamachowscy są parą już od pięciu lat, ślub wzięli jednak trzy lata temu. Od tego czasu tworzą udany związek i piękna rodzinę wypełnioną miłością. Zbigniew Zamachowski ostatni weekend spędził w towarzystwie swojej siostry i jej męża. Siostra znanego aktora ma na imię Jolanta [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

22. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

Dodano: 11.07.2017 10:16 | 16 odsłon | 0 komentarzy

W dniach 5-9 lipca Międzyzdrojach odbyła się 22. edycja Festiwalu Gwiazd. Podczas pięciu festiwalowych dni miało miejsce wiele wydarzeń, podczas których będzie można spotkać się z gwiazdami kina, teatru i muzyki. W nadmorskim kurorcie pojawili się m.in. Ilona Felicjańska, Olaf Lubaszenko, Jacek Kopczyński, Jarosław Jakimowicz, Michał Milowicz, Anna Popek, Joanna Bartel, Zbigniew Buczkowski, Piotr Szwedes, [...]

Źródło: www.topstars.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone