sobota, 22 lipca 2017 r.  Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Zdaniem  RSS
Patriotyczna Warnke: "Lech Wałęsa jest ikoną sprzeciwu. Bardzo przeżywam to, co się dzieje!"

Dodano: 18.07.2017 10:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy

lech Wałęsa tuż przed ostatnią miesięcznicą smoleńską trafił do szpitala. Stwierdził, że jest mu przykro z tego powodu i wystosował apel do uczestników poniedziałkowego protestu w Warszawie, prosząc o pokojowe demonstracje. Dodał, że chce wziąć udział w kontrmanifestacji podczas kolejnej miesięcznicy smoleńskiej 10 sierpnia. Katarzyna Warnke w rozmowie dla portalu PrzeAmbitni nazwała byłego prezydenta RP "ikoną sprzeciwu". Zdaniem aktorki 73-latek powinien nadal angażować się w polityczne i społeczne dyskusje. Celebrytka skrytykowała również rządy Prawa i Sprawiedliwości, twierdząc, że Polska zmierza do rządów jednej partii.

Źródło: wp.tv

Woronowicz: "Człowiek jest istotą duchową. Jeżeli tego nie doświadcza, to mu współczuję!"

Dodano: 13.07.2017 9:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Adam Woronowicz wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wiara jest dla niego fundamentem życia. Przywiązanie do religii przekazali mu rodzice i babcia, te same wartości wyznaje jego żona. Zdaniem odtwórcy roli księdza Jerzego Popiełuszki każdy człowiek w coś wierzy. W ramach promocji nowego serialu ze swoim udziałem, Diagnozy, kolejny raz opowiedział o wierze:Każdy człowiek wierzy, musi w coś wierzyć, w dobro miłość, jutrzejszy dzień. Podział zawsze był i będzie na świecie, na wierzących i niewierzących, chodzących do kościoła i nie chodzących. Taki jest świat. Człowiek jest istotą duchową. Jeżeli tego nie doświadcza, to głęboko mu współczuję. Pustka wewnętrzna i samotność to straszna rzecz, nikomu ich nie życzę.

Tagi: Zdaniem, Adam, Tame
Źródło: wp.tv

Dzieci Małgorzaty Rozenek nie używają pasów bezpieczeństwa?

Dodano: 07.07.2017 19:18 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Spójrzcie dokładnie na to zdjęcie! Synowie Małgosi Rozenek podróżują bez zapiętych pasów bezpieczeństwa? Małgorzata Rozenek rozpieszcza fanów publikując swoje zdjęcia. Jednak nie wszystkim się to podoba. Zdaniem niektórych internautów publikowane przez nią foty są zbyt wyzywające. Fani prezenterki mają także pewne uwagi odnośnie jej zachowania, czy nawet metod wychowawczych. Tak właśnie było gdy Rozenek wrzuciła [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Fiskus chce od TVN 110 mln zł. „Nie zgadzamy się. Zapłacimy, ale się odwołamy”

Dodano: 04.07.2017 21:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Izba Administracji Skarbowej żąda od TVN ponad 110 mln zł zaległego podatku. Zdaniem fiskusa firma nie zapłaciła należnego podatku z tytułu połączenia platformy „n” z Cyfrą +. Spółka zapowiada: zapłacimy, ale odwołamy się od tej decyzji.

Tagi: Zdaniem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Była menedżerka Krupy już walczy o popularność. "Zdarzało mi się głodzić!"

Dodano: 04.07.2017 11:28 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Leitner przez wiele lat dbała o interesy Joanny Krupy w Polsce. Niedawno zakończyły współprace i agentka gwiazd postanowiło wyjść z cienia podopiecznych. Zaczęła od wydania książki Dobre uczennice zostają top modelkami. Długo pracowałam nad tą książką. Uroda czy wzrost w biznesie modelingowym to najwyżej połowa sukcesu. Pierwszy wymóg to wzrost i sylwetka. Oprócz fizyczności musi być osobowość. Obserwujemy, czy dziewczyna spóźniła się na casting, czy podziękowała, czy przywitała się z nami. Znajomość zasad savoir-vivre jest niezwykle ważna.Leitner sama zaczynała jako modelka, a dziś prowadzi agencję Avant Models. Młodym dziewczynom radzi przede wszystkim, by się nie głodziły. Zdaniem Leitner najważniejsze jest zdrowe odżywanie. Sama przechodziłam przez różne diety i zdarzało mi się głodzić - to nie działa i jest bardzo niezdrowe. Część dziewczyn nigdy nie osiągnie wymiarów biegowych. Kładziemy nacisk, aby edukować w kwestii diety. Jesteśmy coachami od diety i sportu. Pracujemy w show-biznesie, w świecie próżności. To specyficzny świat. Młodym dziewczynom, grozi pewien odjazd. Jak myślicie, będzie gwiazdą?

Źródło: wp.tv

Felicjańska krytykuje TVP: "Media publicznie manipulują! Mają świadomość, że telewizja jest władzą"

Dodano: 02.07.2017 8:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Do grona celebrytów wspierających Jurka dołączyła Ilona Felicjańska, która ochoczo opowiada o swoich problemach i lubi komentować bieżące sprawy. Celebrytka w rozmowie z portalem PrzeAmbitni skomentowała konflikt Jurka Owsiaka z Jackiem Kurskim i Telewizją Polską. Kilka gorzkich słów padło również w stronę Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Felicjańskiej media publiczne manipulują opinią i kreują w telewizji świat, który jest słuszny tylko ich zdaniem.

Źródło: wp.tv

Smaszcz-Kurzajewska o uchodźcach: "Nie wiemy, kiedy my będziemy potrzebować pomocy!"

Dodano: 30.06.2017 11:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Do grona celebrytów popierających pomoc uchodźcom dołączyła również Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Zdaniem dziennikarki Polska powinna udzielić pomocy najbardziej potrzebującym, przeprowadzając jednak wcześniej dokładną weryfikację.

Źródło: wp.tv

"Żona Hollywood" walczy o naturalnych mężczyzn: "Zmarszczki dodają facetom męskości!"

Dodano: 28.06.2017 8:58 | 7 odsłon | 0 komentarzy

O Katarzynie Wołejnio zrobiło się w Polsce głośno dzięki udziałowi w pierwszej edycji Żon Hollywood. 44-letnia celebrytka w wywiadach chętnie podkreśla, jak w "naturalny" sposób dba o swoją urodę. Podobnych urodowych porad udziela mężczyznom. Zdaniem aktorki nie powinni eksperymentować z wyglądem. Gwiazda popiera ćwiczenia na siłowni, zabiegi medycyny estetycznej uważa jednak za przesadę. Twierdzi, że zmarszczki dodają panom męskości. Zmarszczki dodają facetom męskości. Mnie się podoba, gdy facet ma te swoje zmarszczki, wygląda naturalnie. Jestem przeciwna temu, żeby mężczyźni zaczynali coś kombinować z urodą.Rinke Rooyens też ma zakaz?

Źródło: wp.tv

TVP Info promowało nowy portal braci Karnowskich. „Nie mieliśmy żadnej umowy z publicznym nadawcą”

Dodano: 20.06.2017 20:50 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj ruszyło studio telewizyjne wPolsce.pl (Fratria). W ramach inauguracji działalności pokazano rozmowę z premier Beatą Szydło, którą na żywo transmitowała TVP Info. Zdaniem publicznego nadawcy nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. - Nie zabiegaliśmy oto - odpowiada Wirtualnemedia.pl Michał Karnowski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tomasz Sakiewicz: powszechny abonament rtv zrodzi bunt społeczny, rząd ratuje TVP, a nie zrobił nic dla TV Republika

Dodano: 19.06.2017 21:32 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem Tomasz Sakiewicza, członka zarządu Telewizji Republika, zamiast powszechnego poboru abonamentu radiowo-telewizyjnego powinno się wprowadzić stałą dotację budżetową na media publiczne. - Będziecie ratować miliardami telewizję publiczną, a macie Telewizję Republika, która może mieć nawet dziesięć kanałów za jedną setną tych pieniędzy - nic nie zrobiliście w tej sprawie - powiedział pod adresem rządzących.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone