piątek, 22 września 2017 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Zdaniem  RSS
Według 55 proc. Polaków „Wiadomości” pogorszyły się od ub.r., poprawę widzi 14 proc.

Dodano: 20.08.2017 12:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem 55,2 proc. Polaków od początku ub.r. poziom „Wiadomości” TVP1 się obniżył. Przeciwnego zdania jest prawie cztery razy mniej osób, natomiast zmian pod tym względem nie widzi prawie jedna piąta respondentów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ile Rozenek z Majdanem zarobili na nowej reklamie? "Nie jest to działalność charytatywna"

Dodano: 05.08.2017 13:41 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem reklamodawców celebryci wypadli tak dobrze, że warto by było zaprosić ich ponownie. Zastąpili właśnie Tamarę Arciuch i Barka Kasprzykowskiego w reklamie pakietu rodzinnego. Rozenek w rozmowie dla portalu PrzeAmbitni przyznała, że nikogo nie wygryzła, tłumacząc się zadowalającymi wynikami oglądalności. Celebrytka skomentowała również swoje wynagrodzenie.

Źródło: wp.tv

O życiu z księciem Karolem, dzieciach i bulimii. Kontrowersyjny film o księżnej Dianie

Dodano: 03.08.2017 10:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ken Wharfee, chroniarz księżnej Diany postanawia zabrać głos po 20 latach od jej śmierci. Okazją stała się planowana premiera filmu dokumentalnego opowiadającego historię "królowej ludzkich serc". Obraz jeszcze nie został wyemitowany, a już budzi liczne kontrowersje. Dokument ma pokazać jeden z kanałów na Wyspach. Emocje wzbudzają niepublikowane nigdy wcześniej prywatne zwierzenia Diany na temat życia z księciem Karolem, dzieciach i bulimii. Zdaniem Wharfea, to solidny materiał, który "promuje Dianę i wszystko, co dobrego w życiu zrobiła". Więcej w materiale "24 Godziny" TVN24 BiS.

Źródło: tvn24bis.pl

Rozenek-Majdan o nowym programie z mężem: Radosław będzie gwiazdą!

Dodano: 02.08.2017 20:57 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem rozpoczęła już zdjęcia do nowego programu TVN, w którym podróżują po świecie i wykonują karkołomne zadania. Zdaniem gwiazdy, show będzie hitem ramówki.

Źródło: wp.tv

Były mąż Dominiki Kulczyk: "Polacy coraz przychylniej postrzegają rodziny arystokratyczne"

Dodano: 31.07.2017 12:02 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W ostatnim wywiadzie Jan Lubomirski postanowił pochwalić się swoim arystokratycznym pochodzeniem. Zdaniem prezesa Fundacji Książąt Lubomirskich, komunizm sprawił, że Polacy negatywnie postrzegali arystokratów. Były mąż Dominiki Kulczyk przyznał, że polskie rodziny arystokratyczne nie wywołują w Polsce takich emocji jak rodzina królewska w Wielkiej Brytanii. Lubomirski zwrócił uwagę, że rodziny szlacheckie i arystokratyczne odegrały ogromną rolę w tworzeniu polskiej kultury.

Źródło: wp.tv

Skargi do KRRiT na „paski” w TVP Info. „Stronnicze, nierzetelne, wprowadzają w błąd”

Dodano: 28.07.2017 21:10 | 12 odsłon | 0 komentarzy

W lipcu do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji złożono kilka skarg na komunikaty na „pasku” w TVP Info dotyczące debaty sejmowej nad wotum nieufności wobec Mariusza Błaszczaka oraz manifestacji przeciw reformie sądownictwa. Zdaniem skarżących były one stronnicze i nierzetelne.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Omenaa Mensah: Gdy nasila się nacjonalizm, nie jest łatwo zebrać na szkołę dla afrykańskich dzieci

Dodano: 27.07.2017 16:07 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarka nie ma wątpliwości, że w Polsce nasilają się ksenofobiczne nastroje. W znacznym stopniu utrudnia to działania jej fundacji na rzecz ubogich dzieci w Ghanie, którym gwiazda chce zapewnić dostęp do edukacji. Zdaniem Omeny Mensah Polacy nie rozumieją ponadto specyfiki problemów, z jakimi borykają się afrykańskie dzieci.

Źródło: rss.dziennik.pl

Omenaa Mensah: w kraju, w którym tak bardzo nasilają się postawy nacjonalistyczne, nie jest łatwo zebrać na szkołę dla afrykańskich dzieci

Dodano: 26.07.2017 19:39 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarka nie ma wątpliwości, że w Polsce nasilają się ksenofobiczne nastroje. W znacznym stopniu utrudnia to działania jej fundacji na rzecz ubogich dzieci w Ghanie, którym gwiazda chce zapewnić dostęp do edukacji. Zdaniem Omeny Mensah Polacy nie rozumieją ponadto specyfiki problemów, z jakimi borykają się afrykańskie dzieci. Omenaa Mensah od 2014 roku prowadzi fundację, której głównym celem statutowym jest pomoc [...]

Źródło: adcity.pl

Ostry wpis pod adresem Ewy Chodakowskiej: „Miała operację na ściągnięcie skóry z brzucha”Wiemy co trenerka odpowiedziała!

Dodano: 25.07.2017 18:57 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Rozmowa była bardzo burzliwa! Ewa Chodakowska odpowiada na złośliwości internautki Zdaniem najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej, aby uzyskać szczupłą sylwetkę, należy regularnie, najlepiej codziennie, ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. W jej ślady poszły tłumy kobiet, które borykały się z nadwagą. Udział w warsztatach lub samodzielne treningi w domu i zmiana sposobu żywienia sprawiły, że dziś [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone