czwartek, 27 lipca 2017 r.  Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Zdaniem  RSS
Omenaa Mensah: w kraju, w którym tak bardzo nasilają się postawy nacjonalistyczne, nie jest łatwo zebrać na szkołę dla afrykańskich dzieci

Dodano: 26.07.2017 19:39 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarka nie ma wątpliwości, że w Polsce nasilają się ksenofobiczne nastroje. W znacznym stopniu utrudnia to działania jej fundacji na rzecz ubogich dzieci w Ghanie, którym gwiazda chce zapewnić dostęp do edukacji. Zdaniem Omeny Mensah Polacy nie rozumieją ponadto specyfiki problemów, z jakimi borykają się afrykańskie dzieci. Omenaa Mensah od 2014 roku prowadzi fundację, której głównym celem statutowym jest pomoc [...]

Źródło: adcity.pl

Ostry wpis pod adresem Ewy Chodakowskiej: „Miała operację na ściągnięcie skóry z brzucha”Wiemy co trenerka odpowiedziała!

Dodano: 25.07.2017 18:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Rozmowa była bardzo burzliwa! Ewa Chodakowska odpowiada na złośliwości internautki Zdaniem najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej, aby uzyskać szczupłą sylwetkę, należy regularnie, najlepiej codziennie, ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. W jej ślady poszły tłumy kobiet, które borykały się z nadwagą. Udział w warsztatach lub samodzielne treningi w domu i zmiana sposobu żywienia sprawiły, że dziś [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Sablewska wspiera protesty pod Sejmem: "Jestem za wolną Polsą"

Dodano: 24.07.2017 8:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wśród protestujących znalazła się również dawna menadżerka gwiazd, Maja Sablewska.  Celebrytka w rozmowie dla portalu PrzeAmbitni przyznała, że chętnie uczestniczy w protestach dotyczących obrony praw kobiet oraz demokracji. Choć niechętnie komentuje bieżące sprawy polityczne w kraju, to popiera idee wolnej Polski. Zdaniem Sablewskiej kraj powinien rozwijać się w dobrym kierunku bez ograniczania czyichkolwiek praw.

Źródło: wp.tv

Patriotyczna Warnke: "Lech Wałęsa jest ikoną sprzeciwu. Bardzo przeżywam to, co się dzieje!"

Dodano: 18.07.2017 10:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy

lech Wałęsa tuż przed ostatnią miesięcznicą smoleńską trafił do szpitala. Stwierdził, że jest mu przykro z tego powodu i wystosował apel do uczestników poniedziałkowego protestu w Warszawie, prosząc o pokojowe demonstracje. Dodał, że chce wziąć udział w kontrmanifestacji podczas kolejnej miesięcznicy smoleńskiej 10 sierpnia. Katarzyna Warnke w rozmowie dla portalu PrzeAmbitni nazwała byłego prezydenta RP "ikoną sprzeciwu". Zdaniem aktorki 73-latek powinien nadal angażować się w polityczne i społeczne dyskusje. Celebrytka skrytykowała również rządy Prawa i Sprawiedliwości, twierdząc, że Polska zmierza do rządów jednej partii.

Źródło: wp.tv

Woronowicz: "Człowiek jest istotą duchową. Jeżeli tego nie doświadcza, to mu współczuję!"

Dodano: 13.07.2017 9:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Adam Woronowicz wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wiara jest dla niego fundamentem życia. Przywiązanie do religii przekazali mu rodzice i babcia, te same wartości wyznaje jego żona. Zdaniem odtwórcy roli księdza Jerzego Popiełuszki każdy człowiek w coś wierzy. W ramach promocji nowego serialu ze swoim udziałem, Diagnozy, kolejny raz opowiedział o wierze:Każdy człowiek wierzy, musi w coś wierzyć, w dobro miłość, jutrzejszy dzień. Podział zawsze był i będzie na świecie, na wierzących i niewierzących, chodzących do kościoła i nie chodzących. Taki jest świat. Człowiek jest istotą duchową. Jeżeli tego nie doświadcza, to głęboko mu współczuję. Pustka wewnętrzna i samotność to straszna rzecz, nikomu ich nie życzę.

Tagi: Zdaniem, Adam, Tame
Źródło: wp.tv

Dzieci Małgorzaty Rozenek nie używają pasów bezpieczeństwa?

Dodano: 07.07.2017 19:18 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Spójrzcie dokładnie na to zdjęcie! Synowie Małgosi Rozenek podróżują bez zapiętych pasów bezpieczeństwa? Małgorzata Rozenek rozpieszcza fanów publikując swoje zdjęcia. Jednak nie wszystkim się to podoba. Zdaniem niektórych internautów publikowane przez nią foty są zbyt wyzywające. Fani prezenterki mają także pewne uwagi odnośnie jej zachowania, czy nawet metod wychowawczych. Tak właśnie było gdy Rozenek wrzuciła [...]

Źródło: jastrzabpost.pl

Fiskus chce od TVN 110 mln zł. „Nie zgadzamy się. Zapłacimy, ale się odwołamy”

Dodano: 04.07.2017 21:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Izba Administracji Skarbowej żąda od TVN ponad 110 mln zł zaległego podatku. Zdaniem fiskusa firma nie zapłaciła należnego podatku z tytułu połączenia platformy „n” z Cyfrą +. Spółka zapowiada: zapłacimy, ale odwołamy się od tej decyzji.

Tagi: Zdaniem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Była menedżerka Krupy już walczy o popularność. "Zdarzało mi się głodzić!"

Dodano: 04.07.2017 11:28 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Leitner przez wiele lat dbała o interesy Joanny Krupy w Polsce. Niedawno zakończyły współprace i agentka gwiazd postanowiło wyjść z cienia podopiecznych. Zaczęła od wydania książki Dobre uczennice zostają top modelkami. Długo pracowałam nad tą książką. Uroda czy wzrost w biznesie modelingowym to najwyżej połowa sukcesu. Pierwszy wymóg to wzrost i sylwetka. Oprócz fizyczności musi być osobowość. Obserwujemy, czy dziewczyna spóźniła się na casting, czy podziękowała, czy przywitała się z nami. Znajomość zasad savoir-vivre jest niezwykle ważna.Leitner sama zaczynała jako modelka, a dziś prowadzi agencję Avant Models. Młodym dziewczynom radzi przede wszystkim, by się nie głodziły. Zdaniem Leitner najważniejsze jest zdrowe odżywanie. Sama przechodziłam przez różne diety i zdarzało mi się głodzić - to nie działa i jest bardzo niezdrowe. Część dziewczyn nigdy nie osiągnie wymiarów biegowych. Kładziemy nacisk, aby edukować w kwestii diety. Jesteśmy coachami od diety i sportu. Pracujemy w show-biznesie, w świecie próżności. To specyficzny świat. Młodym dziewczynom, grozi pewien odjazd. Jak myślicie, będzie gwiazdą?

Źródło: wp.tv

Felicjańska krytykuje TVP: "Media publicznie manipulują! Mają świadomość, że telewizja jest władzą"

Dodano: 02.07.2017 8:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Do grona celebrytów wspierających Jurka dołączyła Ilona Felicjańska, która ochoczo opowiada o swoich problemach i lubi komentować bieżące sprawy. Celebrytka w rozmowie z portalem PrzeAmbitni skomentowała konflikt Jurka Owsiaka z Jackiem Kurskim i Telewizją Polską. Kilka gorzkich słów padło również w stronę Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Felicjańskiej media publiczne manipulują opinią i kreują w telewizji świat, który jest słuszny tylko ich zdaniem.

Źródło: wp.tv

Smaszcz-Kurzajewska o uchodźcach: "Nie wiemy, kiedy my będziemy potrzebować pomocy!"

Dodano: 30.06.2017 11:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Do grona celebrytów popierających pomoc uchodźcom dołączyła również Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Zdaniem dziennikarki Polska powinna udzielić pomocy najbardziej potrzebującym, przeprowadzając jednak wcześniej dokładną weryfikację.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Ploteczki ze świata gwiazd - hruska.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone